Multifaktorový osobnostní profil – TCC online

Multifaktorový osobnostní profil

10–15 minut | více než 20 000 uživatelů | týmové výstupy zdarma

česky slovensky anglicky polsky německy francouzsky bulharsky chorvatsky maďarsky rumunsky
Multifaktorový osobnostní profil – TCC online

Multifaktorový osobnostní profil je základním dotazníkem zaměřeným na osobnost dotazovaného s širokým využitím napříč všemi oblastmi personalistiky a práce s lidskými zdroji. Je výchozím stavebním kamenem komplexnějších diagnostických baterií.

Multifaktorový osobnostní profil nabízíme kromě základní varianty také ve variantě PREMIUM, která se liší rozsahem výstupu.

Multifaktorový osobnostní profil vypovídá zejména o základním osobnostním nastavení, vnímání světa, způsobu rozhodování a preferovaných činnostech. Dotazník se opírá o významné koncepce osobnosti, a navíc je rozšiřuje o další faktory. Díky tomu dokáže popsat až 6561 typů osobnosti.

Kromě přehledného výstupu v podobě grafu nabízí základní i rozšířená varianta rovněž obsáhlou textovou část zahrnující interpretaci celkového profilu, identifikaci výhod a možných rizik, rozvojová doporučení a v případě předdefinovaného optimálního profilu rovněž srovnání výsledků s optimem.

Multifaktorový osobnostní profil vytváří základ pro užití a interpretaci dalších specializovaných metod. Doporučujeme jej jako výchozí pro sestavení komplexní diagnostické baterie s dalšími dotazníky a testy.

Pro tento osobnostní dotazník můžete zdarma využívat také týmové výstupy.

Multifaktorový osobnostní profil PREMIUM od TCC online

Rozšířená varianta výstupu PREMIUM navíc obsahuje propojení osobnostního profilu s předpokládaným manažerským stylem, preferovanými týmovými rolemi nebo inspirace pro učení a adaptaci v podobě tipů a doporučení vhodných rozvojových aktivit z hlediska formy či rozsahu. Dalším rozšířením je doplnění výstupu o tzv. persony, které zjednodušují práci s výsledky a pomáhají si zafixovat klíčové informace. Multifaktorový osobnostní profil PREMIUM je dostupný v češtině, slovenštině a angličtině.

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.