HR nástroje pro konzultační agentury a kouče

Poskytujete svým klientům poradenství a konzultace? Provázíte své klienty, jednotlivce nebo celé týmy, na cestě sebepoznání? Pomáháte jim pojmenovat cíle, realizovat rozvojové aktivity a držet směr? Máte skvělé know-how, které chcete obohatit také skvělým technickým řešením? Využijte inovativní nástroje určené pro HR profesionály k maximálnímu využití potenciálu lidí. Staňte se naším partnerem!

Využijte osvědčené technologie a metody ve vlastní praxi

Koučujete, poskytujete konzultace a poradenství, ale chybí Vám technické zázemí a podpora? Využijte naše metody a nástroje! Na jejich vývoji se podílel tým psychologů, sociologů, IT expertů, konzultantů a dalších odborníků a toto know-how můžete využívat nyní i Vy při práci se svými klienty! Naše řešení je velmi flexibilní, cenově přístupné a zároveň splňuje náročné parametry kvality podle nejvyšších standardů.

S našimi online nástroji vyřešíte situace svých klientů efektivněji

S inovativními online nástroji snadněji vyřešíte situace, které řeší HR profesionálové i manažeři Vašich klientů. Víme, co klienti řeší, a umíme jim v tom efektivně pomoci. Nejlepším důkazem je více než 500 společností po celém světě, napříč různými obory, které těží z výhod našich řešení. Své unikátní know-how tak díky našim nástrojům ještě více zviditelníte a odlišíte se od konkurence.

Potřebuje Váš klient realizovat Zaměstnanecký průzkum?

S naším online řešením to bude hračka. Vy jste profesionál na poradenství a konzultace a my Vám dodáme online nástroj, který Vám umožní Zaměstnanecký průzkum jednoduše a kvalitně realizovat. Online, rychle, v různých jazycích, s variabilním obsahem. Získáte přehledné výstupní zprávy v různých úrovních detailu, a to rovnou ve formě prezentace. A Vy se už budete moci soustředit pouze na jejich interpretaci.

Řeší Váš klient nábor a rozvoj? Hledá talenty mezi svými zaměstnanci?

Naše Psychodiagnostika Vám pomůže jednoduše udělat preselekci kandidátů a Vy můžete nabídnout svým klientům už jen ty nejlepší. S využitím nadstandardních nástrojů, jako je např. Job Matching, budete schopni doporučit nejvhodnější kandidáty vzhledem k pozici, týmu či firemní kultuře.

Potýkáte se Vy nebo Vaši klienti se zpětnou vazbou?

Ani tady Vás nenecháme na holičkách. Díky Perfeedu lze získávat zpětnou vazbu kdykoli a kdekoli, např. po skončení tréninku, schůzky či projektu. Perfeed můžete nabídnout i svým klientům. Pomůže jim kontinuálně získávat bleskovou zpětnou vazbu a lze s ním také mapovat vývoj v čase a průběžně sledovat, zda rozvojové aktivity přinášejí své ovoce. Můžete také nabídnout klasickou 360° zpětnou vazbu, která pomůže rychle a efektivně získat komplexní a strukturovanou zpětnou vazbu od okolí. Na úrovni týmu lze také doporučit Multifeedback s funkcí „Stodolarovka“.

White Label

Partnerům umožňujeme také využívání našich nástrojů v režimu „White Label“. Vše tedy může být sjednoceno pod Vaším brandem. Aktuálnost a validitu nástrojů Vám ale samozřejmě zajišťujeme i nadále.

Koučům a konzultantům doporučujeme

Psychodiagnostika

Job Matching

360° zpětná vazba

Zaměstnanecký průzkum

Staňte se partnerem!

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

S našimi produkty budete v dobré společnosti

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.