Jednotlivec

Našimi klienty jsou typicky společnosti či agentury, které naše nástroje využívají při náboru a rozvoji svých zaměstnanců, případně pro své klienty. Pokud máte zájem o individuální rozvoj, zastupujete média, jste studentem, který hledá informace, nebo Vás zajímají volné pracovní pozice, využijte tipy níže.

Potřebujete informace pro studium?

Jste studentem vysoké školy a potřebujete informace pro svou bakalářskou, diplomovou či rigorózní práci? Veškeré naše metody doprovázíme podrobnými manuály, které pro Vás mohou být užitečné. Podívejte se na souhrnný Manuál psychometrických parametrů, případně využijte detailní Manuály jednotlivých psychodiagnostických metod. Pokud nenacházíte, co potřebujete, napište nám na info@tcconline.cz, co by pro Vás bylo přínosné, a my se Vám rádi ozveme.

Stáhněte si manuál Psychometrické charakteristiky psychodiagnostických metod TCC online.

Chcete poznat svou osobnost a podpořit svůj osobní rozvoj?

Chcete lépe porozumět sami sobě a odhalit nebo lépe pojmenovat své silné a slabé stránky? Přemýšlíte, zda neopakujete stále stejné chyby a na co byste se mohli zaměřit ve svém osobním rozvoji? Vyzkoušejte Individuální rozvojový balíček. Rozvojové balíčky kombinují vhodné psychodiagnostické dotazníky a testy a konzultace se zkušeným koučem. Přinášejí tak inspiraci a inovaci a jsou ideální pro individuální rozvoj zaměstnanců. Kontaktujte naše kolegy v partnerské TCC na rb@tcc.cz a dopřejte si kvalitní rozvojový program s průvodcem.

Chcete si vyzkoušet naši Psychodiagnostiku?

Naši Psychodiagnostiku si z pochopitelných důvodů nelze zkoušet „nanečisto“. Pro představu, jak vše probíhá a vypadá, si můžete vyzkoušet náš ukázkový dotazník iProfil. Výstupní zprávu získáte ihned po vyplnění. Věříme, že Vás obohatí a přinese Vám zajímavou inspiraci a užitečná doporučení, která přispějí Vašemu rozvoji.

Hledáte zajímavá školení a tréninky?

Baví Vás se vzdělávat a rozvíjet v různých oblastech? Ve spolupráci s partnerskou společností TCC nabízíme řadu originálních vzdělávacích a rozvojových aktivit, které díky „Blended Learning“ přístupu určitě nezapadnou, ale naopak přinesou skutečnou změnu. Vyberte si podle svého zájmu a chuti na www.tcc.cz.

Chcete u nás pracovat?

Máte zájem o práci v naší společnosti? Pošlete nám CV s motivačním dopisem na info@tcconline.cz.

Potřebujete data pro média?

Potřebujete data či informace pro svůj článek nebo zpravodajství? Kontaktujte naše oddělení marketingu na marketing@tcconline.cz a dejte nám vědět, co by Vám pomohlo.

Informace o novinkách a aktuálním dění ve společnosti získáte také na našem blogu.

Jednotlivcům doporučujeme

Individuální rozvojové balíčky

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

S našimi produkty budete v dobré společnosti

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.