Staňte se partnerem

Podpořte své podnikání inovativními nástroji pro HR profesionály

Již od roku 2011 vyvíjíme a dodáváme inovativní online nástroje pro práci s lidmi na český trh i do zahraničí. Podpořte svůj byznys s inovativními nástroji, které využívají HR profesionálové po celém světě, napříč různými obory.

Hledáte nové možnosti pro svůj další růst? Inovujete své stávající produkty a služby? Chcete svým klientům poskytovat služby a nástroje, které přinášejí prokazatelný užitek? Nástroje, které jsme vyvinuli, podpoří Vás, jako profesionála a odborníka na práci s lidmi, a přinesou vysokou přidanou hodnotou a užitek také Vašim klientům. Neváhejte a spojte své síly s námi!

Kdo se může stát naším partnerem?

Naše nástroje a metody jsou skvěle využitelné zejména pro vzdělávací a konzultantské společnosti, personální agentury, dodavatele ATS nebo HR systémů či aplikací. Využít je mohou také koučové, lektoři či konzultanti.

Truhla know how

Co Vám spolupráce s námi přinese?

 • Své stávající portfolio služeb obohatíte o kvalitní a inovativní nástroje TCC online, dostupné odkudkoli a kdykoli.
 • Nemusíte investovat do vývoje a programování. Vše je již připravené.
 • Pomůžeme Vám při implementaci a efektivním využívání.
 • Získáte tak jedinečnou výhodu, která Vás odliší od konkurence.
 • Zaujmete nové zákazníky a potěšíte stávající svým inovativním přístupem a novými možnostmi.
 • Můžete se, společně s námi, neustále vzdělávat a podílet se na vývoji nových online metod pro HR.

Jak spolupráce funguje?

 • Zdarma Vám založíme účet pro využívání našich online nástrojů.
 • Platíte pouze za to, co skutečně využijete.
 • Poskytneme Vám výhodný partnerský ceník, možnosti předplatného, případně množstevní slevy.
 • S pomocí našich odborníků zajišťujeme kvalitní zákaznickou, technickou či konzultantskou podporu.

Možnosti integrace a white label řešení

 • Naše nástroje umíme integrovat do Vašeho stávajícího online HR či ATS systému či platformy.
 • Umožňujeme také tzv. white-label řešení, tzn. že vytvoříme online prostředí ve Vašich korporátních barvách.

Jak můžete využít naše online HR nástroje?

Při konzultacích strategického charakteru

V rámci komplexních projektů strategického rázu jsou strukturovaná data ze Zaměstnaneckého průzkumu skvělým východiskem. Ten nabízí přehlednou informaci o spokojenosti, angažovanosti či loajalitě zaměstnanců, stejně jako informaci o důležitosti různých témat pro ně. Díky vnořené analytice navíc nabízí řadu odpovědí, např. jak nejspolehlivěji posílit loajalitu zaměstnanců či jejich motivaci. Data jsou dostupná jak v podobě výstupů, které jsou ihned prezentovatelné, tak v podobě Smart zprávy, která umožňuje další analýzy.

Při náboru pracovníků

Hlubší pohled na kandidáty a jejich předpoklady, které třeba ani sami nedokážou pojmenovat, můžete získat díky online Psychodiagnostice. Výstupy jsou ihned a díky Job Matchingu také víte, nakolik se kandidát shoduje s ideálním profilem, třebaže jste nikdy předtím s psychodiagnostikou nepracovali.

V rámci různých rozvojových aktivit

V rámci Development center, workshopů, školení nebo koučování můžete využít online Psychodiagnostiku jako přípravu na dané téma a k prohloubení sebenáhledu účastníků. Jednoduše si vizualizovat individuální či týmové předpoklady, motivace, styly jednání či vedení, to vše může zásadním způsobem pomoci při rozvoji jednotlivců i týmů či organizací.

Pro smysluplné nastavení a následně měření efektů dlouhodobého rozvoje

Ať už připravujete manažerské či obchodní akademie, individuální plány rozvoje, či jakékoliv dlouhodobé rozvojové aktivity, klíčem je správně energii zacílit a po čase také zmapovat posuny. Díky 360° zpětné vazbě si snadno a rychle získáte přehled o tom, co lidé skutečně potřebují rozvíjet. Zjistíte také, kde okolí cítí největší priority, a s odstupem času můžete zopakováním 360° zpětné vazby ověřit, zda se díky rozvoji skutečně rozvíjené dovednosti posunuly a okolí tuto změnu vnímá.

Při pravidelném hodnocení zaměstnanců

Při pravidelném hodnocení zaměstnanců je užitečná 360° či 180° zpětná vazba, díky níž mají jak nadřízený, tak podřízený přehledně zhodnocené sledované kompetence.

V rámci kontinuálního rozvoje

V rámci kontinuálního rozvoje je skvělým pomocníkem Perfeed pro okamžité získávání zpětné vazby od okolí kdykoliv a kdekoliv. 

Při řešení různých specifických situací u klienta, týkajících se spolupráce

Užitečný je Multifeedback, strukturovaná zpětná vazba v týmu, kdy každý hodnotí každého a zpětná vazba tak nemine skutečně nikoho. Navíc lze díky heatmapě vnímat případné rozdíly mezi členy týmu nebo díky funkci Stodolarovka navrhnout rozdělení odměn zevnitř samotného týmu.

Na kvalitu se můžete spolehnout

Na vývoji všech metod se podíleli odborníci (psychologové, andragogové, sociologové a IT specialisté) s mnohaletou zkušeností ve svých oborech a veškeré nástroje vznikají v naší společnosti, in-house.

Neustále aktualizujeme normy psychodiagnostických metod a respektujeme požadavky na nejvyšší standardy kvality. Sbíráme také podněty od našich klientů a zohledňujeme je při inovacích. Vývoj a inovace v TCC online nikdy nekončí. Kontinuálně přicházíme na trh s novými metodami a nástroji, které naše partnery odlišují od konkurence.

Spojte své síly s námi a využijte naplno potenciál inovativních online HR řešení pro svůj byznys!

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.