PRACOVNÍ CYKLUS NOVINKA mezi našimi psychodiagnostickými metodami. Zjistit více

Naši klienti

Naše nástroje využívají společnosti, které patří k největším v ČR, i nadnárodní korporace

Finanční služby, bankovnictví, pojišťovnictví

Průmysl a stavebnictví

Informační technologie

Školství a veřejný sektor

Maloobchodní řetězce

Mobilní operátoři

Konzultační a poradenské společnosti, oblast lidských zdrojů

Řekli o nás

Se společností TCC online spolupracuji již řadu let, a proto jsem neváhala využít její služby i v novém zaměstnání díky pozitivní zkušenosti. Využíváme předně diagnostické nástroje, kdy nám společnost TCC online pomohla zkvalitnit náborové aktivity. V loňském roce jsme realizovali Zaměstnanecký průzkum spokojenosti, který byl veden s naprostou profesionalitou a dodržováním všech termínů, včetně nadstandardní komunikace. Na společnosti TCC online oceňujeme aktivní a velmi profesionální a lidský přístup, včetně rychlé odezvy na jakýkoliv dotaz. Těšíme se na další nástroje, které se chystáme do společnosti zavést. Spolupráci se společnosti TCC online mohu vřele doporučit.

číst více...

Michaela Hajzlerová

HR Manager / uLékaře.cz

Se společností TCC online spolupracujeme již několik let a této spolupráce si moc vážíme. TCC online pro festival vytvořilo s pomocí nástroje Perfeed systém diváckého hlasování na tabletech v kinech, telefonech diváků i na festivalovém webu. Divácké hlasování je každoročně přizpůsobováno potřebám festivalu a neustále se vyvíjí. Jsme moc rádi, s jak osobním a profesionální přístupem zástupci TCC online ke spolupráci přistupují, a že jsou nám i během hektických festivalových dní vždy ochotní vyjít se vším vstříc. Těšíme se na všechny další společné ročníky!

číst více...

Anna Skočdopolová

Obsahová produkční MFF / Jeden svět

Festival really became a memory already, there were happy people and smooth things indeed, though as every big event – there were many things to take care of and support during this long period of time. But in general, it is a great joy to meet the community that festival has gathered over the years and share moments together:) And your online tool was a big help for that – I personally had much fun asking people to evaluate a movie after the screening and at the same time sharing a sentence or two, laughing together or even starting a discussion on the spot. So I believe people were also enjoying the tool to express their views. As for us, It was very easy to use (activate, deactivate, start evaluation) and comfortable to take care of raw data afterwards. So in total there were 1572 ratings with an average rating of 4,52. I believe that almost 100 proc. of evaluations came from a live process of asking people to choose the stars on tablets, sadly the possibility to vote through QR code (that was shown on the screens before and after the movie) wasn’t that interesting for our viewers.

číst více...

Emilija Statinaitė

Festival Coordinator / Inconvenient Films Festival

Na naše nástroje se spoléhají klienti z více než 500 firem po celém světě. S námi budete v dobré společnosti.

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.