Naši klienti

Naše nástroje využívají společnosti, které patří k největším v ČR, i nadnárodní korporace

Finanční služby, bankovnictví, pojišťovnictví

Průmysl a stavebnictví

Informační technologie

Školství a veřejný sektor

Maloobchodní řetězce

Mobilní operátoři

Konzultační a poradenské společnosti, oblast lidských zdrojů

Řekli o nás

I felt the cooperation was very fruitful. Your services were professional; you were responsive, flexible, and communicative. The survey went very well and the reports, even with the complication of translations, were excellent. The site was easy to navigate and you made the whole process as easy as possible.

číst více...

Anand Kanoria

Managing Director / APAGCoSyst Electronic Control Systems

Naše organizace se na společnost TCC / TCC online obrátila s žádostí o realizaci produktu 360° zpětné vazby. Do té doby jsme s tímto nástrojem neměli žádnou zkušenost, o to větší výzva to pro obě strany byla. Od samého počátku jsme věděli, že jsme v dobrých rukou. Jednání ze strany TCC online bylo velmi efektivní a zvlášť oceňujeme jejich flexibilitu a rychlost při nastavování parametrů i samotném spuštění projektu. Vše proběhlo bez problémů a k naší spokojenosti. Následné osobní konzultace a poradenství poskytnuté společností TCC úspěšně završily celý proces, který představoval velký přínos pro všechny zaměstnance naší organizace. Kromě profesionálního přístupu ze strany společnosti TCC/TCC online jsme byli potěšeni i příjemným jednáním, se kterým jsme se setkali. Velmi si vážíme rovněž poskytnutí příznivější ceny z titulu neziskového charakteru naší organizace. Věříme, že můžeme říci, že jsme našli spolehlivého partnera pro budoucí spolupráci, na kterou se již nyní těšíme.

číst více...

Dagmar Chmelíková

HR Support Officer / Lékaři bez hranic

Ve společnosti TCC online jsme našli spolehlivého partnera v oblasti průzkumu spokojenosti zaměstnanců naší mediální skupiny Omnicom Media Group. Ceníme si profesionálního jednání, lidského přístupu i nadstandartní ochoty všech členů TCC online týmu. Nastavování parametrů, spuštění samotného dotazování proběhlo velmi flexibilně. Výstupy byly zpracovány na vysoké úrovni. Rádi budeme pokračovat ve spolupráci i v dalších letech.

číst více...

Zuzana Cholevová

HR Manager / Omnicom Media Group

Na naše nástroje se spoléhají klienti z více než 500 firem po celém světě. S námi budete v dobré společnosti.

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2022 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.