PRACOVNÍ CYKLUS NOVINKA mezi našimi psychodiagnostickými metodami. Zjistit více

Naši klienti

Naše nástroje využívají společnosti, které patří k největším v ČR, i nadnárodní korporace

Finanční služby, bankovnictví, pojišťovnictví

Průmysl a stavebnictví

Informační technologie

Školství a veřejný sektor

Maloobchodní řetězce

Mobilní operátoři

Konzultační a poradenské společnosti, oblast lidských zdrojů

Řekli o nás

Se společností TCC online spolupracuji při realizaci Zaměstnaneckých průzkumů spokojenosti v průběhu své praxe opakovaně. Mám jistotu, že získávání zpětné vazby od zaměstnanců proběhne bezpečnou formou, takže si mohou dovolit otevřené výpovědi. Výstupy průzkumu jsou vždy výborně – přehledně a rychle – zpracované. Lze k nim dostat také ústní odborný komentář. Za ty roky spolupráce mám jen nejlepší zákaznické zkušenosti: oceňuji celkovou profesionalitu s jakou celý tým TCC online k zakázkám přistupuje, vstřícnost a odbornou kooperaci při zákaznických úpravách (některé otázky jsme společně vytvářeli, aby byly na míru našim potřebám). Skvělá je i celková rychlost nasazování poskytovaného řešení. Po odsouhlasení harmonogramu dochází k plnění dohodnutých termínů a ke spolupráci nad komunikačním plánem (v průběhu realizace průzkumu je ze strany TCC online poskytována kvalitní průběžná komunikace). A v neposlední řadě je „k nezaplacení“ i přehledně zpracovaný výstup a při objednání služby i jeho prezentace, doplněná o kontext a benchmarkingová data (kde je srovnání s výstupy podobných firem možné). Vnímám i průběžné inovování a vylepšování celkového prostředí a výstupních zpráv. Celkový výstup nám slouží jako poklad pro návrhy změn a realizaci konkrétních opatření, které pevně věříme, přispějí k rozvoji naší firemní kultury a pracovního prostředí. Těšíme se na další pokračování spolupráce a těm, kteří se ještě nerozhodli: neváhejte a jděte do toho!

číst více...

Ing. Marcela Medková

HR ředitelka / DT-holding a.s.

Spolupráci s TCC online jsme zahájili v oblasti průzkumu spokojenosti. Následně jsme rozšířili spolupráci o online diagnostiku a 360° zpětnou vazbu. Velmi si ceníme zejména aktivního a profesionálního přístupu. Kolegyně z TCC online se vždy snaží vyjít vstříc našim požadavkům a mnohdy doporučí alternativní, často i vhodnější řešení. Realizace všech projektů dosud probíhala zcela bez komplikací, všichni zástupci TCC online byli velmi příjemní a profesionální. Můžeme jen doporučit.

číst více...

Česká zbrojovka a.s.

I felt the cooperation was very fruitful. Your services were professional; you were responsive, flexible, and communicative. The survey went very well and the reports, even with the complication of translations, were excellent. The site was easy to navigate and you made the whole process as easy as possible.

číst více...

Anand Kanoria

Managing Director / APAGCoSyst Electronic Control Systems

Na naše nástroje se spoléhají klienti z více než 500 firem po celém světě. S námi budete v dobré společnosti.

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2023 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.