Naši klienti

Naše nástroje využívají společnosti, které patří k největším v ČR, i nadnárodní korporace

Finanční služby, bankovnictví, pojišťovnictví

Průmysl a stavebnictví

Informační technologie

Školství a veřejný sektor

Maloobchodní řetězce

Mobilní operátoři

Konzultační a poradenské společnosti, oblast lidských zdrojů

Řekli o nás

Spolupráce s TCC online při provádění průzkumu spokojenosti byla super. Profesionální přístup a rychlé reakce nám značně usnadnily práci. Velmi si vážíme hladkého průběhu v rámci příprav, stejně tak následných prezentací výsledků, které splňovaly naše nároky. Jsme za tuto spolupráci vděční a těšíme se na další společné projekty.

číst více...

Jan Zeman

HR Systems Specialist / Livesport

Společnost TCC online jsme již v roce 2022 požádali o organizaci průzkumu spokojenosti mezi zaměstnanci naší základní školy v Dolních Břežanech. Spolupráce byla skvělá a pokračovali jsme s ní, tentokrát průzkumem spokojenosti mezi rodiči naší školy. Na TCC online si vážíme jejich profesionality, kvality, rychlosti a ochoty vyjít vstříc našim požadavkům. Pokud hledáte poskytovatele různých typů průzkumů pro Vaši firmu, školu nebo jinou veřejnou organizaci, s TCC online určitě nešlápnete vedle!

číst více...

Kamila Menclová

Human Resources Manager / ZŠ Dolní Břežany

Spolupráce s TCC online si velmi vážíme. Společně jsme realizovali Zaměstnanecký průzkum i 360° zpětnou vazbu a v obou případech byl přístup ze strany TCC online nejen velmi profesionální, ale také opravdu milý a přátelský. Veškerým našem požadavkům včetně těch nestandartních bylo vstřícně a obratem vyhověno, a to bez jakýchkoliv problémů. Oceňujeme také obsáhlý profesionální výklad výsledků průzkumu, který nám získaná data pomohl pochopit v širokém kontextu.

číst více...

Monika Grešová

Personální ředitelka / Budějovický Budvar, n. p.

Na naše nástroje se spoléhají klienti z více než 500 firem po celém světě. S námi budete v dobré společnosti.

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.