HR nástroje pro dodavatele ATS systémů, HR systémů a platforem

Chcete svým klientům a uživatelům poskytnout větší přidanou hodnotu a rozšířit svůj byznys? Chcete svou náborovou platformu odlišit od těch ostatních, protože víte, že čím dál více záleží i na osobnostních předpokladech či kulturním „fitu“ kandidáta a organizace? Inovativní online nástroje, které vyvíjíme, umíme implementovat do Vašich ATS či HR systémů, můžete je zakomponovat do svých platforem. Spojte své síly s námi!

Udělejte ze svého řešení skutečně komplexní nástroj

Díky integraci našich metod do Vašeho systému jej posunete opět o kus dál. V jednom rozhraní Vaši klienti budou moci spravovat kandidáty komplexněji. Díky online Psychodiagnostice, tedy různým testům a dotazníkům, se o kandidátovi dá zjistit mnohem více, než jen to, co má ve svém životopise.

Přinesete svým klientům vysokou přidanou hodnotu

Implementujte do ATS systému psychodiagnostické metody, které využívají HR profesionálové na celém světě. Vašim klientům tak přinesete vyšší užitek a přidanou hodnotu a vůči své konkurenci získáte nezpochybnitelnou konkurenční výhodu. Díky integraci našich nástrojů do Vašeho řešení ušetříte svým klientům čas a správa kandidátů pro ně bude mnohem jednodušší a příjemnější a současně jim pomůže najít skutečně ty správné lidi na správná místa či do specifické firemní kultury. Zprostředkujte svým uživatelům jedinečnou uživatelskou zkušenost a možnost prohloubit si svůj sebenáhled a poznání sebe sama skrze naše psychodiagnostické metody.

Spolehněte se na kvalitu

Buďte odborníkem na své řešení, my Vám garantujeme, že jsme odborníkem zase na to naše. Na vývoji našich metod se podílel tým psychologů, sociologů, IT expertů, konzultantů a dalších odborníků. Nástroje splňují náročné parametry kvality podle nejvyšších standardů. Samozřejmostí je také pravidelná aktualizace norem. To je přidaná hodnota a záruka kvality, kterou oceňuje téměř 500 firem po celém světě napříč různými obory.

Snadná i velmi komplexní řešení, přesně jak potřebujete

S našimi partnery se dokážeme propojit snadno přes API, stejně tak umožňujeme integrace komplexnějšího charakteru. Máme zkušenost i s integracemi, v rámci kterých byla klíčová součinnost hned několika subjektů. Jsme pyšní, že jsme s technologickými partnery vyvinuli např. skvělé řešení náborového chatbota pro UniCredit Bank!

Jsme integrovaní např. v těchto platformách a HR systémech

Dodavatelům ATS systémů doporučujeme

Psychodiagnostika

Job Matching

360° zpětná vazba

Zaměstnanecký průzkum

Staňte se partnerem!

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

S našimi produkty budete v dobré společnosti

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.