360° zpětná vazba

Podpořte spolupráci lidí i týmů

360° zpětná vazba

360° zpětná vazba - ikona

360° zpětná vazba přináší komplexní pohled na účastníka. Ten získává zpětnou vazbu od většího počtu respondentů, nejčastěji od nadřízených, kolegů a podřízených. Celkový obraz dotváří také sebehodnocení.

Plánujete realizaci 360° zpětné vazby? Využijte pro administraci naše přehledné a flexibilní online řešení, které navíc umožňuje zjistit důležitost jednotlivých kompetencí. Vytvoříte si libovolné varianty výstupních zpráv, vygenerujete kombinace týmových výstupů a bezpečně zajistíte anonymitu účastníků. Potěší Vás také kvalitní a snadno interpretovatelné výstupy.

Díky naprosté flexibilitě mohou 360° zpětnou vazbu snadno využít jak menší firmy, které si mnohdy rády nechají poradit s obsahem, tak velké společnosti, které mají často vlastní představu o obsahu dotazníku, hodnotící škále, kategoriích hodnotitelů, jazykových mutacích a dalších nastaveních.

Naše online řešení lze kromě klasické 360° zpětné vazby využít také pro 180° zpětnou vazbu, jako nástroj pro self assessment či jako platformu pro hodnocení nadřízeným a stanovení cílů nebo rozvojových plánů.

 • Flexibilní nastavení
 • Individuální i týmové reporty
 • Zajištění anonymity

CO VÁM REALIZACE 360° ZPĚTNÉ VAZBY PŘINESE?

 • Získáte komplexní pohled na účastníky
 • Rozpoznáte příležitosti pro další rozvoj
 • Zjistíte, jak se liší sebenáhled od pohledu ostatních
 • Identifikujete silné a slabé stránky Vašich lidí i týmů
 • Zjistíte, v čem si zaměstnanci věří i kde se podceňují

Díky flexibilním možnostem reportů z 360° zpětné vazby namixujete výstupní zprávu snadno tak, aby z ní maximálně vytěžil jak hodnocený, tak manažer či kouč.

Náš online nástroj Vám umožní:

 • Vytvářet nové dotazníky pro 360° zpětnou vazbu (vkládat vlastní oblasti, kompetence, konkrétní otázky) nebo vybírat z již vytvořených možností.
 • Navrhovat vlastní hodnotící škály.
 • Vytvářet vícejazyčné dotazníky.
 • Pracovat s volnými texty.
 • Chránit anonymitu respondentů.
 • Upravovat grafiku výstupů.
 • Vytvářet libovolné úrovně zpráv s různým obsahem – hodnocený, manažer, kouč a další.
 • Snadno a rychle importovat matici hodnotitelů.
 • Libovolně definovat skupiny hodnotitelů.
 • Vytvářet pozvánky či upomínky.
 • Sledovat stav vyplnění, přehledně v manažerském reportu či podrobně po jednotlivcích.
 • Pracovat online s přehlednými a velmi srozumitelnými výstupy.
 • Vpisovat interpretace.
 • Zobrazovat externí i interní benchmarky.
 • Ukládat vytvořené dotazníky do dotazníkové banky pro další použití.
 • Možnost nastavit automatické ukončení projektu a automatickou připomínku.
 • Zdarma generovat libovolný počet týmových výstupů.

Samoobslužná 360° zpětná vazba

Samoobslužná 360° zpětná vazba šetří Váš čas. Hodnocené osoby si samy mohou nominovat své hodnotitele. Vy pouze nastavíte minimální počet hodnotitelů ve skupinách a můžete případně ovlivnit výběr hodnotitelů. Hodnoceným osobám se po uzavření hodnocení zobrazí přehledné výstupní zprávy.

Ceník 360° zpětné vazby

Informaci o ceně nástroje 360° zpětná vazba naleznete v ceníku:

Nebo se nám ozvěte na [email protected] a kalkulaci Vám rádi zašleme.

ŘEKLI O NÁS

 • Jsme nadnárodní společnost s cca 900 zaměstnanci pracujícími v 10 zemích světa. Hledali jsme nástroj, který by byl dostatečně flexibilní, jednoduchý a přístupný pro námi požadované úpravy. Současně jsme hledali dodavatele, který by poskytoval moderní řešení umožňující pracovat v potřebných světových jazycích a pracujících na webovém rozhraní. Dalším kritériem byla také cena za dodávku. Vybrali jsme TCC online. Realizovali jsme projekt 360° zpětné vazby pro 40 manažerů, do kterého přispívalo více než 400 zaměstnanců svými postřehy a zpětnou vazbou. S prostředím i způsobem komunikace TCC online jsme byli spokojeni. Komunikace je rychlá a zaměstnanci TCC online reagují i mimo standardní pracovní dobu.   čmss

  Ales Demjan HR Manager / Moravia IT a.s.
 • Se společností T&CC online jsme spolupracovali na provedení průzkumu spokojenosti zaměstnanců ve společnostech GridServices, s.r.o. a GasNet, s.r.o. Byli jsme nadmíru spokojeni. Společnost T&CC online má vysoce profesionální přístup, dodržuje sliby a termíny, promptně reaguje na dotazy i požadavky na změnu, vždy vyjde vstříc. Podobnou zkušenost se společnostmi T&CC online jsme zaznamenali i na jiných zakázkách, například při realizaci 360° zpětné vazby.
  Společnosti T&CC online si vážíme a doporučujeme ji ke spolupráci. Innogy

  Ivo ProcházkaHR Business Partner / innogy Česká republika a.s.
 • Od TCC online aktuálně využíváme produkty Zaměstnanecký průzkum, 360° zpětná vazba a Online psychodiagnostika. Na spolupráci nejvíce oceňujeme efektivitu, flexibilitu a preciznost. IT oddělení rychle reaguje na jakékoli požadavky na míru a kvalita zpracování i výstupů je perfektní. Rozhodně doporučujeme. Raiffeisen Bank

  Kateřina ŠkubalováHR Specialist / Raiffeisenbank a.s.
 • Od roku 2016 spolupracuje Siko koupelny a kuchyně v ČR i SK s TCC online na základě výběrového řízení na dodavatele služeb pro vyhodnocování výkonu manažerů. Z jejich produktů jsme si vybrali 360° zpětnou vazbu a hodnotící formulář, které splňovali naše očekávání na jednoduchost procesu, přizpůsobitelnost funkcionality na naše požadavky (použití našich kompetencí, úprava škály pro hodnocení, doplnění procesu o nastavení cílů a rozvojových aktivity aj.) a srozumitelnost výstupů, které jsme si v individuálních případech nechali profesionálně zpracovat do interpretačních zpráv. Na jedné straně jsme ocenili a oceňujeme, že pokud bychom chtěli získat řešení, které je již vytvořené, je u TCC online k dispozici,  na druhé straně nám ještě více vyhovuje možnost vytvořit si systém nám přizpůsobený na míru.

   Všechny naše individuální požadavky byly TCC online týmem perfektně zpracovány a celý proces byl s námi důkladně konzultován, takže jsme mohli v průběhu implementace dělat správná rozhodnutí. První 360°zpětnou vazbu se nám tedy podařilo ve firmě úspěšně nastavit a díky za to patří i týmu TCC online. Spolupráci s nimi vnímáme jako velmi přátelskou, pro-zákaznicky orientovanou, s kvalitními výstupy práce.

  Lucie Bergerovápersonální ředitelka / SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Ukázkové výstupy 360° zpětné vazby

Individuální výstupy 360° zpětné vazby

V rámci individuálních zpráv z 360° zpětné vazby si můžete zdarma vytvořit výstup z několika předdefinovaných kategorií – např. jiný typ zprávy využijete pro hodnoceného, jiný pro nadřízeného a jiný pro kouče.

Nebo si můžete snadno sami nakombinovat výstup přesně dle představ, na výběr máte desítky možných grafů a přehledů.

Týmové výstupy 360° zpětné vazby

Kromě individuálních zpráv snadno zobrazíte i výstupy za celý tým. Můžete si vybrat ze dvou typů týmových výstupů.

Zaujala Vás 360° zpětná vazba?

Rádi Vám ji osobně představíme a ukážeme Vám možné přínosy právě pro Vaši společnost. Těšíme se na setkání s Vámi!

Události a novinky v 360° zpětné vazbě TCC online

4/2021 Uvádíme další novinku – Multifeedback. Jde o variantu zpětné vazby, která je užitečná např. pro startupy nebo agilní či projektové týmy. Zpětnou vazbu poskytuje v rámci týmu každý každému. Všichni členové týmu pak vidí, jak si vedou ve srovnání s ostatními. Multifeedback je rychlý, strukturovaný a vhodný pro pravidelné opakování.

2/2021 Představujeme variantu klasické „třistašedesátky“ zaměřenou na oblasti týkající se emoční inteligence. Tato novinka,  360° zpětná vazba – emoční inteligencese zaměřuje na asertivitu, stress management, rozpoznání emocí u druhých a budování vztahů. Hodnocený tak v těchto oblastech získává skutečně komplexní a vyváženou zpětnou vazbu od svého okolí, která je porovnána se sebehodnocením.

1/2019 Vylepšili jsme oba typy týmových výstupů o nové přehledy.

10/2017 Vytvořili jsme několik předdefinovaných úrovní výstupních zpráv. Doslova dvěma kliky tak získáte rozdílné výstupy pro hodnoceného, manažera či kouče.

12/2016 Na základě našich dosavadních zkušeností a podnětných návrhů našich klientů jsme spustili řadu vylepšení. Podívejte se na novinky v 360° zpětné vazbě od TCC online.

11/2016 Proběhla Snídaně na téma „Rozluštěte skryté signály lidí kolem Vás“, které se zúčastnilo přes 100 personalistů z více než 60 předních českých společností. Podívejte se na krátký záznam z této snídaně.

Víte, že:

 • PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVÁ 7 Z 10 NEJVĚTŠÍCH BANK V ČR
  PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVÁ 7 Z 10 NEJVĚTŠÍCH BANK V ČR
 • PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVÁ 6 Z 10 NEJVĚTŠÍCH MALOOBCHODNÍCH ŘETĚZCŮ V ČR
  PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVÁ 6 Z 10 NEJVĚTŠÍCH MALOOBCHODNÍCH ŘETĚZCŮ V ČR
 • PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVÁ 6 Z 10 NEJVĚTŠÍCH POJIŠŤOVEN V ČR
  PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVÁ 6 Z 10 NEJVĚTŠÍCH POJIŠŤOVEN V ČR
 • PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVAJÍ 2 ZE 3 NEJVĚTŠÍCH OPERÁTORŮ V ČR
  PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVAJÍ 2 ZE 3 NEJVĚTŠÍCH OPERÁTORŮ V ČR
 • PRODUKTY TCC ONLINE POMÁHAJÍ V NEZISKOVÉM SEKTORU
  PRODUKTY TCC ONLINE POMÁHAJÍ V NEZISKOVÉM SEKTORU
 • VÍCE NEŽ POLOVINA Z 20 NEJVĚTŠÍCH SPOLEČNOSTÍ V ČR JIŽ VYUŽÍVÁ PRODUKTY TCC ONLINE
  VÍCE NEŽ POLOVINA Z 20 NEJVĚTŠÍCH SPOLEČNOSTÍ V ČR JIŽ VYUŽÍVÁ PRODUKTY TCC ONLINE

Kontaktujte nás

Chtěli byste si otestovat naše produkty? Nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám.

Not readable? Change text. captcha txt