Flexibilní 360° zpětná vazba

360° zpětná vazba - ikona

360° zpětná vazba je metoda hodnocení, při níž je jednomu zaměstnanci poskytována zpětná vazba větším počtem respondentů, v typickém případě nadřízeným, kolegy a podřízenými.

Plánujete zrealizovat 360° zpětnou vazbu? Využijte Portál online diagnostiky jako pohodlnou a přehlednou platformu pro administraci 360° zpětné vazby. Získáte tak kvalitní, popisné a snadno interpretovatelné výstupy.

360° zpětná vazba od TCC online se vyznačuje zejména naprostou flexibilitou. Snadno ji tedy využijí jak menší firmy, které si rády nechají poradit s obsahem, tak ty největší společnosti, které mají vlastní představy o obsahu dotazníku, hodnotící škále, kategoriích hodnotitelů, jazykových mutacích a dalších nastaveních. Naše řešení umožňuje zjišťovat navíc i důležitost jednotlivých kompetencí, vytvářet libovolné varianty výstupních zpráv, generovat různé kombinace týmových výstupů, ochránit anonymitu na několika úrovních a mnoho dalších funkcí, které jinde nenajdete.

Nástroj je možné kromě klasické 360° zpětné vazby využít i pro 180° zpětnou vazbu, jako nástroj pro self assessment či jako platformu pro hodnocení nadřízeným a stanovení cílů a rozvojových plánů.

 • jednoduchost
 • rychlost
 • flexibilita

Díky bohatým možnostem reportů 360° zpětné vazby namixujete výstupní zprávu snadno tak, aby z ní maximálně vytěžil hodnocený, manažer či kouč.

Události

V listopadu 2016 jsme na základě našich dosavadních zkušeností i mnoha podnětných návrhů našich klientů spustili mnoho vylepšení. Podívejte se na novinky v 360° zpětné vazbě od TCC online.

V listopadu 2016 proběhla snídaně na téma 360° zpětné vazby – „Rozluštěte skryté signály lidí kolem Vás“, které se zúčastnilo přes 100 personalistů z více než 60-ti předních českých společností.

Podívejte se na krátký záznam z této snídaně.

S 360° zpětnou vazbou od TCC online můžete

 • vytvářet nové dotazníky pro 360° zpětnou vazbu (vkládat vlastní oblasti, kompetence, konkrétní otázky) nebo vybírat z již vytvořených,
 • navrhovat vlastní hodnotící škály,
 • vytvářet vícejazyčné dotazníky (čeština, angličtina, slovenština a další),
 • pracovat s volnými texty,
 • chránit anonymitu respondentů,
 • upravovat grafiku výstupů,
 • vytvářet libovolné úrovně zpráv s různým obsahem – hodnocený, manažer, kouč a další,
 • snadno a rychle importovat matici hodnotitelů,
 • libovolně definovat skupiny hodnotitelů,
 • vytvářet pozvánky či upomínky,
 • sledovat stav vyplnění, přehledně v manažerském reportu či podrobně po jednotlivcích,
 • pracovat online s přehlednými a velmi srozumitelnými výstupy,
 • vpisovat interpretace,
 • zobrazovat externí i interní benchmarky,
 • ukládat vytvořené dotazníky do dotazníkové banky pro další použití,
 • možnost nastavit automatické ukončení projektu a automatickou připomínku.
 • zdarma generovat libovolný počet týmových výstupů – více o týmových výstupech

Samoobslužná 360° zpětná vazba

Samoobslužná 360° zpětná vazba šetří Váš čas. Hodnocené osoby si samy mohou nominovat své hodnotitele. Vy pouze nastavíte minimální počet hodnotitelů ve skupinách a můžete případně ovlivnit výběr hodnotitelů. Hodnoceným osobám se po uzavření hodnocení zobrazí výstupní zprávy a dostanou zpětnou vazbu v přehledných výstupních zprávách.

Ceník 360° zpětné vazby

Zdarma

Administrační prostředí
zdarma

500 Kč

Jen 500 Kč za každou hodnocenou osobu

Volitelné doplňkové služby

2 500 Kč technická příprava projektu
1 500 Kč administrace a monitoring projektu
2 500 Kč zpětná vazba s psychologem
0 Kč týmové výstupy

+ individuální cena:
tvorba kompetenčního profilu a položek
jiné aktivity (např. koučování)

Cenové zvýhodnění

500 Kč do 100 hodnocených osob
400 Kč od 101 do 250 hodnocených osob
300 Kč od 251 do 500 hodnocených osob
dohodou nad 501 hodnocených osob

ŘEKLI O NÁS

 • Jsme nadnárodní společnost s cca 900 zaměstnanci pracujícími v 10 zemích světa. Hledali jsme nástroj, který by byl dostatečně flexibilní, jednoduchý a přístupný pro námi požadované úpravy. Současně jsme hledali dodavatele, který by poskytoval moderní řešení umožňující pracovat v potřebných světových jazycích a pracujících na webovém rozhraní. Dalším kritériem byla také cena za dodávku. Vybrali jsme TCC online. Realizovali jsme projekt 360° zpětné vazby pro 40 manažerů, do kterého přispívalo více než 400 zaměstnanců svými postřehy a zpětnou vazbou. S prostředím i způsobem komunikace TCC online jsme byli spokojeni. Komunikace je rychlá a zaměstnanci TCC online reagují i mimo standardní pracovní dobu.   čmss

  Ales Demjan HR Manager / Moravia IT a.s.
 • Se společností T&CC online jsme spolupracovali na provedení průzkumu spokojenosti zaměstnanců ve společnostech GridServices, s.r.o. a GasNet, s.r.o. Byli jsme nadmíru spokojeni. Společnost T&CC online má vysoce profesionální přístup, dodržuje sliby a termíny, promptně reaguje na dotazy i požadavky na změnu, vždy vyjde vstříc. Podobnou zkušenost se společnostmi T&CC online jsme zaznamenali i na jiných zakázkách, například při realizaci 360° zpětné vazby.
  Společnosti T&CC online si vážíme a doporučujeme ji ke spolupráci. Innogy

  Ivo ProcházkaHR Business Partner / innogy Česká republika a.s.
 • Od TCC online aktuálně využíváme produkty Zaměstnanecký průzkum, 360° zpětná vazba a Online psychodiagnostika. Na spolupráci nejvíce oceňujeme efektivitu, flexibilitu a preciznost. IT oddělení rychle reaguje na jakékoli požadavky na míru a kvalita zpracování i výstupů je perfektní. Rozhodně doporučujeme. Raiffeisen Bank

  Kateřina ŠkubalováHR Specialist / Raiffeisenbank a.s.
 • Od roku 2016 spolupracuje Siko koupelny a kuchyně v ČR i SK s TCC online na základě výběrového řízení na dodavatele služeb pro vyhodnocování výkonu manažerů. Z jejich produktů jsme si vybrali 360° zpětnou vazbu a hodnotící formulář, které splňovali naše očekávání na jednoduchost procesu, přizpůsobitelnost funkcionality na naše požadavky (použití našich kompetencí, úprava škály pro hodnocení, doplnění procesu o nastavení cílů a rozvojových aktivity aj.) a srozumitelnost výstupů, které jsme si v individuálních případech nechali profesionálně zpracovat do interpretačních zpráv. Na jedné straně jsme ocenili a oceňujeme, že pokud bychom chtěli získat řešení, které je již vytvořené, je u TCC online k dispozici,  na druhé straně nám ještě více vyhovuje možnost vytvořit si systém nám přizpůsobený na míru.

   Všechny naše individuální požadavky byly TCC online týmem perfektně zpracovány a celý proces byl s námi důkladně konzultován, takže jsme mohli v průběhu implementace dělat správná rozhodnutí. První 360°zpětnou vazbu se nám tedy podařilo ve firmě úspěšně nastavit a díky za to patří i týmu TCC online. Spolupráci s nimi vnímáme jako velmi přátelskou, pro-zákaznicky orientovanou, s kvalitními výstupy práce.

  Lucie Bergerovápersonální ředitelka / SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Ukázkové výstupy 360° zpětné vazby

Individuální výstupy 360° zpětné vazby

V rámci individuálních zpráv z 360° zpětné vazby si můžete zdarma vytvořit výstup z několika předdefinovaných kategorií – typicky využijete jiný typ zprávy pro hodnoceného, jiný pro nadřízeného a jiný pro kouče.

Nebo si můžete snadno sami nakombinovat výstup přesně dle představ, na výběr máte desítky možných grafů a přehledů.

Týmové výstupy 360° zpětné vazby

Kromě individuálních zpráv snadno zobrazíte i výstupy za celý tým, na výběr máte dokonce 2 typy týmových výstupů.

Zaujala Vás 360° zpětná vazba?

Rádi Vám ji osobně představíme a popovídáme si o jejich praktických přínosech pro Vaši společnost. Těšíme se na setkání s Vámi!

Víte, že:

 • PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVÁ 7 Z 10 NEJVĚTŠÍCH BANK V ČR
  PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVÁ 7 Z 10 NEJVĚTŠÍCH BANK V ČR
 • PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVÁ 6 Z 10 NEJVĚTŠÍCH MALOOBCHODNÍCH ŘETĚZCŮ V ČR
  PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVÁ 6 Z 10 NEJVĚTŠÍCH MALOOBCHODNÍCH ŘETĚZCŮ V ČR
 • PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVÁ 6 Z 10 NEJVĚTŠÍCH POJIŠŤOVEN V ČR
  PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVÁ 6 Z 10 NEJVĚTŠÍCH POJIŠŤOVEN V ČR
 • PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVAJÍ 2 ZE 3 NEJVĚTŠÍCH OPERÁTORŮ V ČR
  PRODUKTY TCC ONLINE VYUŽÍVAJÍ 2 ZE 3 NEJVĚTŠÍCH OPERÁTORŮ V ČR
 • PRODUKTY TCC ONLINE POMÁHAJÍ V NEZISKOVÉM SEKTORU
  PRODUKTY TCC ONLINE POMÁHAJÍ V NEZISKOVÉM SEKTORU
 • VÍCE NEŽ POLOVINA Z 20 NEJVĚTŠÍCH SPOLEČNOSTÍ V ČR JIŽ VYUŽÍVÁ PRODUKTY TCC ONLINE
  VÍCE NEŽ POLOVINA Z 20 NEJVĚTŠÍCH SPOLEČNOSTÍ V ČR JIŽ VYUŽÍVÁ PRODUKTY TCC ONLINE

Kontaktujte nás

Chtěli byste si otestovat naše produkty? Nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám.

Not readable? Change text. captcha txt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít