Nástroje pro personální agentury

Řešíte se svými klienty výběr a rozvoj lidí? Chcete jim nabídnout něco navíc, dodat Vašemu know-how další přidanou hodnotu a přesnější informace o kandidátech? Rozšiřte nabídku svých služeb o inovativní nástroje určené pro HR profesionály! Využijte naše online nástroje a metody a podpořte svůj byznys! Staňte se naším partnerem!

Využívejte inovativní online nástroje

Poskytujeme kvalitní online nástroje pro práci s lidmi. Na vývoji se podílí tým psychologů, sociologů, programátorů a konzultantů. Metody a nástroje splňují náročné parametry kvality podle nejvyšších standardů. Samozřejmostí je také pravidelná aktualizace norem. To je přidaná hodnota a záruka kvality, kterou oceňuje téměř 500 firem po celém světě napříč různými obory.

Rozšiřte portfolio svých služeb, odlište se od konkurence

Při hledání kandidátů umíte možné i nemožné, ale rádi byste svým klientům nabídli ještě něco navíc, a odlišili se tak od konkurence? Díky online Psychodiagnostice dokážete o kandidátech zjistit mnohem více, než řeknou životopisy či pohovory. Online dotazníky a testy rozesíláte kandidátům kdykoliv dle potřeby a pozice. A výstupy máte k dispozici ihned po vyplnění!

Přesvědčte své klienty daty

Obsazujete některé pozice opakovaně nebo dlouhodobě? Díky funkci Success Factor Index můžete svým klientům datově doložit, který osobnostní profil má největší šanci, že na konkrétní pozici skutečně uspěje. Podívejte se na případovou studii, kde se o Success Factor Indexu dozvíte více.

Podpořte svůj byznys

Díky využívání nových efektivních metod, které sledují trendy v HR oblasti, rozšíříte své podnikání. Nabízíme ověřené know-how, které můžete prakticky využít ve své práci. Vzhled online prostředí a grafiku výstupních zpráv umíme přizpůsobit Vašemu firemnímu stylu, příp. potřebám Vašeho klienta.

Vybavte své zaměstnance novými znalostmi

Práce v recruitmentu může být velmi náročná a vyčerpávající. I ti nejlepší mohou snadno začít pociťovat rutinu a stagnaci. Díky vybavení svých zaměstnanců našimi nástroji jim dáte možnost si rozšířit spektrum svých dovedností a znalostí. Naše nástroje můžete využít i pro své interní potřeby a umožnit tak svým zaměstnancům zkušenost z „první ruky“.

Testujte jen to, co skutečně potřebujete

Existuje řada pozic, které obsazujete. Každá může mít jiné nároky a očekávání v rovině osobnostních předpokladů kandidátů. Stejně tak mohou mít Vaši klienti různé představy ohledně toho, co všechno chtějí o kandidátech zjistit a ověřit. Naše psychodiagnostické metody si poskládáte tak, aby to bylo pro Vás i Vaše klienty skutečně užitečné.

Personálním agenturám doporučujeme:

Psychodiagnostika

Job Matching

360° zpětná vazba

Zaměstnanecký průzkum

Staňte se partnerem!

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

S našimi produkty budete v dobré společnosti

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.