HR nástroje pro personalisty

Zodpovídáte za přijímání nových zaměstnanců a rozvoj těch stávajících? Potřebujete snížit náklady na nábor a rozvíjet své lidi efektivněji? Řešíte, koho pozvat do Assessment centra a koho ne? Vedení od Vás očekává, že snížíte fluktuaci? Využijte při své práci inovativní online nástroje, na které spoléhají personalisté nadnárodních korporací i startupů napříč různými obory podnikání.

Odhalíte kandidáty s nejlepšími předpoklady pro konkrétní pozice, týmy či firemní kulturu

Psychodiagnostické dotazníky a testy Vám umožní rychle a efektivně získat relevantní informace o kandidátech nad rámec klasického CV či interview. Snadno tak identifikujete ty s potřebnými předpoklady či motivací. S pomocí Job Matchingu navíc zjistíte, jaké má kandidát předpoklady pro konkrétní pozici, jak zapadne do stávajícího týmu či firemní kultury. Podívejte se na případovku našeho klienta, vysvětlující, jak Job Matching pomáhá vybírat už při náboru ty nejúspěšnější obchodníky.

Podpoříte funkční zpětnou vazbu ve firmě

Podpoříte funkční zpětnou vazbu ve firmě

Důležité podněty a inspiraci pro další rozvoj manažerů i týmů získáte díky nástrojům pro zpětnou vazbu. Pomocí nástroje 360° zpětná vazba získá hodnocený přehlednou, strukturovanou a vyváženou zpětnou vazbu od různých skupin hodnotitelů, ať už je to nadřízený, kolegové, podřízení, či další interní a externí partneři. Každý každému bez ohledu na pozice či strukturu může poskytnout zpětnou vazbu pomocí nástroje Multifeedback. Chcete zpětnou vazbu ihned po jednání či prezentaci a sbírat si ji průběžně podle svého? Pak je skvělým pomocníkem Perfeed.

Odměníte všechny kandidáty, i ty neúspěšné, a podpoříte image firmy

Využijte přehledné výstupní zprávy z realizované Psychodiagnostiky a poskytněte je i těm kandidátům, se kterými jste se nakonec nedohodli. Určitě se Vás na výsledky budou ptát a Vy tak podpoříte image a pozitivní vnímání firmy i u těch, kteří neuspěli. Výstupní zprávy přinesou všem kandidátům zajímavé a inspirativní informace, které jim pomohou v hlubším sebepoznání a dalším rozvoji.

Naše nástroje se mohou stát součástí Vašich HR systémů

Online nástroje umíme integrovat také do chatbota, ATS či HR systémů, které ve firmě používáte. Tak abyste měli vše na co nejméně „kliknutí“. Vývoj máme pod jednou střechou, umíme tedy řešení přizpůsobit Vašim potřebám či identitě.

Získáte data pro včasná a efektivní rozhodnutí

Dostaňte fluktuaci pod kontrolu. Řešte to, co je skutečně podstatné a pomůže to firmě i lidem postupovat udržitelně ke stanoveným cílům. Díky Zaměstnaneckým průzkumům měříte klíčové metriky, jako je spokojenost, angažovanost či identifikace (loajalita) s firmou, sledujte trendy. Díky pokročilým analýzám a vnořené metodologii máte ihned odpovědi na to, čím konkrétně můžete ovlivnit loajalitu či angažovanost lidí.

Chcete více obohatit a lépe zacílit rozvojové aktivity?

Chcete klasická školení a nabídku rozvojových aktivit obohatit o něco nového, co je víc „ušito na tělo“, resp. odpovídá osobnosti každého zaměstnance nebo potřebám konkrétních týmů? I zde můžete skvěle využít psychodiagnostiku a nástroje pro zpětnou vazbu, jako je 360° zpětná vazba, Multifeedback nebo Perfeed. Specificky týmové reporty mohou být skvělým pomocníkem při plánování rozvoje nebo při různých týmových rozvojových aktivitách. 

Personalistům doporučujeme

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

S našimi produkty budete v dobré společnosti

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.