HR nástroje pro manažery

Využijte nástroje, které pomáhají manažerům v téměř 500 firmách po celém světě. Potřebujete snížit náklady, vyladit složení týmu a maximalizovat efektivitu a zisk? Postavte své rozhodování na datech a podpořte úspěch svého týmu.

Až 90% pravděpodobnost, že noví zaměstnanci uspějí a energie do nich vložená se Vám vrátí

Vytvoříme pro Vás kompetenční model na míru, díky kterému vyberete lidi, se kterými uspějete a kteří uspějí u Vás. Díky unikátní metodě Job Matching a Success Factor Index se zaměříte se jen na potenciálně nejúspěšnější kandidáty. Čtěte více v případové studii.

Odhalíte talenty a rozpoznáte příležitosti pro rozvoj

Nabíráte nové obchodníky? Potřebujete vybrat ze stávajícího týmu svého zástupce nebo kandidáta do rozvojového programu pro mladé manažery? Chcete zjistit, kde jsou silné a slabé stránky týmu? S pomocí psychodiagnostických dotazníků a testů ověříte osobnostní i výkonové charakteristiky kandidátů i stávajících zaměstnanců. Využít můžete také balíčky připravené pro konkrétní pozice.

Poznáte svůj tým ještě lépe a budete v něm číst jako v mapě

Díky týmovým výstupům z Psychodiagnostiky získáte nový pohled na svůj tým. Přehledně si vizualizujete, jaké tendence ve Vašem týmu převládají, v čem jsou si lidé podobní nebo v čem se naopak nejvíce odlišují a jak do toho všeho zapadáte Vy sami. Nejen, že tak mnohem lépe porozumíte dynamice týmu, ale také získáte podklady pro různé skupinové diskuse či nábor nových kolegů.

Identifikujete snadno ohrožené skupiny zaměstnanců a snížíte fluktuaci

Díky našim Zaměstnaneckým průzkumům získáte přehledné výstupy, které můžete ihned prezentovat a neztrácet drahocenný čas nekonečnými analýzami. Stejně tak máte k dispozici nadstandardní funkčnosti, jako jsou např. Smart zprávy. Díky nim uvidíte, které skupiny zaměstnanců jsou nejohroženější, které problémy nejpalčivější, a dokážete na ně včas reagovat.

Podpoříte zpětnou vazbu ve firmě

Využijte nástroje pro zpětnou vazbu na individuální, týmové i celofiremní úrovni a podpořte spokojenost, angažovanost a loajalitu ve firmě. Zaměstnanecký průzkum či 360° zpětnou vazbu zrealizujete jednoduše online, a navíc zjistíte i důležitost jednotlivých položek. Další kroky můžete cílit díky datům skutečně tam, kde máte datově podloženo, že to je pro lidi zásadní nebo že to má největší potenciál posílit jejich angažovanost a loajalitu.

Postavíte své rozhodování na datech

Myslíte si, že data nemáte? Kontaktujte nás na info@tcconline.cz a my Vám ukážeme, že to není pravda. Již nyní pravděpodobně disponujete velkým množstvím dat, a je škoda, nechat je zahálet. Využijte data pro efektivní rozhodování.

Manažerům doporučujeme

Psychodiagnostika

Job Matching

360° zpětná vazba

Zaměstnanecký průzkum

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

S našimi produkty budete v dobré společnosti

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.