Zaměstnanecký průzkum

Dokažte zaměstnancům, že na jejich názoru záleží

zaměstnanecký průzkum

průzkum spokojenosti zaměstnanců - ikona

Dobře naslouchat názorům zaměstnanců je dnes ještě důležitější, než kdykoliv dřív.  Pomůžeme Vám s tím.

Chcete zrealizovat průzkum spokojenosti zaměstnanců, firemní kultury, Exit Interview nebo jen získat strukturovanou zpětnou vazbu?

Máte špatnou zkušenost s kvalitou nadnárodních firem nebo disponujete jen omezeným rozpočtem?

Vezměte to do vlastních rukou. S online zaměstnaneckým průzkumem od TCC online na to nebudete sami a možná Vás překvapí, jak snadno a rychle lze získat zajímavé a užitečné informace o své firmě.

 • spokojenost zaměstnanců
 • spokojenost s benefity
 • Exit Interview
 • a další možná použití

Praktické varianty zaměstnaneckého průzkumu

Průzkum spokojenosti zaměstnanců

Průzkum spokojenosti zaměstnanců od společnosti TCC online představuje flexibilní a praktický nástroj pro zjišťování názorů zaměstnanců na libovolné oblasti. Do  průzkumu spokojenosti lze volitelně zahrnout také otázky na angažovanost pracovníků a jejich identifikaci se společností. Výsledky jsou dostupné prakticky ihned po ukončení vyplňování v přehledných výstupních zprávách. Oproti standardním řešením nabízíme několik neocenitelných funkčností navíc.

Exit interview

Dotazník Exit Interview se zaměřuje na získání upřímných názorů odcházejících zaměstnanců. Můžete tak snadno identifikovat, co skutečně stojí za odchody Vašich zaměstnanců. Díky podrobným reportům můžete sledovat nejen celek, ale také jednotlivé zvolené skupiny. Na základě těchto zjištění můžete přijmout potřebná opatření v dané oblasti a minimalizovat riziko odchodu dalších zaměstnanců.

Zaměstnanecký průzkum „Jsme v tom společně”

Zaměstnanecký průzkum „Jsme v tom společně” od společnosti TCC online umožňuje zmapovat atmosféru ve společnostech v mimořádných situacích.  Je zaměřen především na situace, kdy značná část zaměstnanců pracuje v režimu home office a nemá tak bezprostřední kontakt se svým nadřízeným či kolegy.

Hlavní výhody TCC online řešení

Zaměstnanecký průzkum od TCC online je flexibilní nástroj, který dokáže pružně reagovat na Vaše potřeby. Nabízí řadu užitečných funkcí, které usnadňují a urychlují celý proces zaměstnaneckého průzkumu a nabízí mnoho funkčností navíc oproti standardním nástrojům.

Bezprostředně po průzkumu tak můžete mít v ruce jasné a přehledné výstupy, které vám umožní okamžitě reagovat na aktuální situaci ve společnosti.

KROMĚ SPOKOJENOSTI DOKÁŽE MĚŘIT I ANGAŽOVANOST A IDENTIFIKACI (LOAJALITU) ZAMĚSTNANCŮ

AUTOMATICKY ROZPOZNÁ NEJOHROŽENĚJŠÍ SKUPINY NAPŘÍČ CELOU SPOLEČNOSTÍ

MOŽNOST IDENTIFIKOVAT NEJHŮŘE HODNOCENÉ OBLASTI NA ZÁKLADĚ ZVOLENÝCH KRITERIÍ

VYUŽITÍ MATEMATICKO-STATISTICKÉ ANALÝZY PRO NÁVRHY NA SNÍŽENÍ FLUKTUACE

DETAILNÍ INFORMACE O NÁVRATNOSTI 

MĚŘENÍ DŮLEŽITOSTI OTÁZEK

Personalista už nemusí trávit týdny času nad analýzou, přehledně na první pohled vidí, kde je ve firmě problém.

přehledné srovnání spokojenosti vybrané skupiny zaměstnanců s celkovým výsledkem

Naše unikátní řešení dokáže automaticky vygenerovat až stovky tisíc kombinací různých parametrů (pohlaví, věk, pozice apod.). Z těchto kombinací pak vybere ty skupiny zaměstnanců, kteří jsou nejméně spokojeni. Bezprostředně po průzkumu tedy máte v ruce velice cenné informace o skupinách ohrožených fluktuací a můžete na situaci okamžitě reagovat.

Se zaměstnaneckými průzkumy od TCC online můžete

 • mít komplexní přehled o názorech zaměstnanců, vědět, co je skutečně trápí,
 • identifikovat důležitá témata ovlivňující spokojenost,
 • zaměřit se na opatření pro zvyšování angažovanosti a identifikace,
 • umět rozpoznat rizikové skupiny zaměstnanců,
 • mít dotazník v libovolných jazycích,
 • zaměřit se na odcházející zaměstnance a zjistit důvody, které vedly k jejich odchodu,
 • důsledně chránit anonymitu respondentů,
 • mít k dispozici jasné a přehledné reporty ve formě prezentace pro vedení společnosti ihned po ukončení dotazování,
 • těžit výhody z unikátního spojení know how z oblasti zaměstnaneckých průzkumů, matematicko-statistické analýzy a robustních výpočetních algoritmů,
 • používá-li Vaše společnost metodologie jako je např. NPS, je možné je do průzkumu zahrnout,
 • možnost využití flexibilních úprav na míru.

Zaměstnanecký průzkum od TCC online

Vaš partner na cestě za spokojeností

Plánujete zrealizovat zaměstnanecký průzkum? Rádi s Vámi probereme Vaše přání a potřeby, pomůžeme Vám zrealizovat průzkum se skutečně reálným přínosem.

Flexibilní nastavení

Dotazník můžete mít v jakémkoliv jazyce. Jednoduše můžete ovlivňovat podobu výstupů. Najdete zde mnoho dalších funkcí.

S tabletem i smartphonem ale i tužkou a papírem...

Respondenti mohou vyplňovat dotazníky na počítači, tabletu či smartphonu ale i klasicky papírově. Přepis papírových dotazníků zajistíme.

Jak to celé zorganizovat?

 • Přípravná fáze

  ▪ vydefinování a zpřesnění oblastí, na které má být průzkum zaměřen ▪ tvorba konkrétních otázek ▪ vytvoření dotazníku, včetně úpravy a grafické formy ▪ volba třídících kritérií a očekávání ze strany zadavatele směrem k výstupům

 • Fáze realizace

  ▪ distribuce dotazníků ▪ monitoring stavu vyplňování, popř. rozesílání upomínek ▪ sběr dotazníků

 • Fáze vyhodnocení

  ▪ administrativní a statistické zpracování ▪ kvalitativní vyhodnocení výstupů ▪ interpretace a tvorba doporučení ve formě závěrečné zprávy ▪ případná prezentace výsledků zadavateli.

Ceník Zaměstnaneckého průzkumu

Informaci o ceně zaměstnaneckého průzkumu naleznete v ceníku:

Nebo se nám ozvěte na [email protected] a kalkulaci Vám rádi zašleme.

ŘEKLI O NÁS

 • Od TCC online aktuálně využíváme produkty Zaměstnanecký průzkum, 360° zpětná vazba a Online psychodiagnostika. Na spolupráci nejvíce oceňujeme efektivitu, flexibilitu a preciznost. IT oddělení rychle reaguje na jakékoli požadavky na míru a kvalita zpracování i výstupů je perfektní. Rozhodně doporučujeme. Raiffeisen Bank

  Kateřina ŠkubalováHR Specialist / Raiffeisenbank a.s.
 • Se společností T&CC online jsme spolupracovali na provedení průzkumu spokojenosti zaměstnanců ve společnostech GridServices, s.r.o. a GasNet, s.r.o. Byli jsme nadmíru spokojeni. Společnost T&CC online má vysoce profesionální přístup, dodržuje sliby a termíny, promptně reaguje na dotazy i požadavky na změnu, vždy vyjde vstříc. Podobnou zkušenost se společnostmi T&CC online jsme zaznamenali i na jiných zakázkách, například při realizaci 360° zpětné vazby.
  Společnosti T&CC online si vážíme a doporučujeme ji ke spolupráci. Innogy

  Ivo ProcházkaHR Business Partner / innogy Česká republika a.s.
 • Jsme velmi rádi, že jsme si pro spolupráci na pravidelném průzkumu spokojenosti zaměstnanců společnosti Skanska vybrali společnost T&CC online. Oceňujeme především velmi profesionální přístup a pečlivost během přípravy a samotného průzkumu. Během spolupráce pro nás byla také důležitá otevřená a pružná komunikace. Na základě pozitivních zkušeností se těšíme, že se společnost T&CC online stane naším dlouhodobým partnerem v této oblasti. SKANSKA_MAC_PANTONE [Konvert]

  Ing. Jan DolečekPersonální ředitel / Human Resources Director / Skanska a.s.
 • Jsem velmi ráda, že jsme si vybrali průzkum spokojenosti TCC online. Na průzkumu oceňuji především jeho rychlost a online prostředí, které bylo příjemné a intuitivní - jak pro mě, tak i pro účastníky. Velkou výhodou pro nás byla také rychlá a pružná komunikace s týmem TCC online. Velmi rychle zvládli vyjasnit naše otázky a dokonce nám jejich online systém přizpůsobili a upravili na míru našim požadavkům. Díky podrobným výstupům přesně víme, na co se máme nyní zaměřit, a také se nám podařilo zjistit angažovanost našich zaměstnanců i jejich ztotožnění se se společností.    

  Elena RecmanovaHead of HR / Socialbakers, a.s.
 • Spolupráce se společností T&CC online byla skvělá. Pro průzkum mezi klienty Právní poradny Transparency International nám navrhli rychlé a kvalitní řešení přesně podle požadavků. Ještě lepší pak bylo samotné vyhodnocení, které jsme dostali obratem po uzavření průzkumu v přehledné grafické podobě. Navíc jsme jako nezisková organizace všechny tyto profesionální služby jsme obdrželi pro bono, což je pro nás vždy velké plus a vypovídá to o společenské odpovědnosti našeho partnera. logo Transparency International Czech Republic  

  Petr LeyerPrávník / Transparency International Czech Republic
 • Ve společnosti TCC online jsme našli spolehlivého partnera v oblasti průzkumu spokojenosti zaměstnanců naší mediální skupiny Omnicom Media  Group. Ceníme si profesionálního jednání, lidského přístupu i nadstandartní ochoty všech členů TCC online týmu. Nastavování parametrů, spuštění samotného dotazování proběhlo velmi flexibilně. Výstupy byly zpracovány na vysoké úrovni. Rádi budeme pokračovat ve spolupráci i v dalších letech.   OMG_logo_CMYK png  

  Zuzana CholevováHR Manager/ Omnicom Media Group

Kontaktujte nás

Chtěli byste si otestovat naše produkty? Nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám.

Not readable? Change text. captcha txt