Psychodiagnostické testy a dotazníky

Jsme předním dodavatelem psychodiagnostických testů a dotazníků pro výběr a rozvoj zaměstnanců v ČR i v zahraničí. V online administračním systému může každý personalista, manažer či HR konzultant snadno a rychle vytvářet své online projekty, díky kterým získá přehled o jednotlivcích, týmech i celé společnosti.

Postkytujeme širokou škálu online psychodiagnostických a psychometrických testů a dotazníků zaměřených na osobnost, motivaci, týmové role, manažerský styl, zvládání zátěže či konkrétní pracovní kompetence. Nabízíme také kvalitní psychodiagnostické a psychometrické testy specifických schopností či znalostí.

Kompletní přehled našich psychodiagnostických testů a dotazníků najdete na stránce Psychodiagnostika.

Na kvalitu našich psychodiagnostických testů a dotazníků se můžete spolehnout

Naše psychodiagnostické testy a dotazníky jsou postaveny na unikátní metodologii. Celý proces vývoje probíhá v naší režii. Klademe velký důraz na kvalitu jednotlivých psychodiagnostických dotazníků a testů. Na přidanou hodnotu výstupních zpráv se můžete spolehnout. Veškeré naše psychodiagnostické testy a dotazníky byly vytvořeny týmem zkušených psychologů působících v oblasti HR poradenství, vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů a vycházejí jak z potřeb praxe, tak i psychometrických standardů. Testy i dotazníky splňují kritéria pro recenzi testů podle Evropské federace psychologických asociací a respektují stanovisko České asociace psychologů práce a organizace psychologieprace.cz.

Na naše nástroje se spoléhají největší společnosti v České republice i nadnárodní korporace

Podívejte se, kdo patří mezi naše klienty.

Ozvěte se nám a vyzkoušejte si psychodiagnostické metody, které chcete vyžít pro výběr těch nejlepších kandidátů a rozvoj stávajících zaměstnanců.

Potřebujete poradit?

Ivana Vasilis

+420 732 350 799

Blog

Monika Nováková – Souboj titánů: emoční vs. umělá inteligence

31. 03. 2023

Všude kolem nás se aktuálně mluví o umělé inteligenci, o tom, jak nám může pomoci nebo nás ohrozit. Statistiky ukazují na...

Zaměstnanecké průzkumy pomohou při dosahování strategických cílů

09. 03. 2023

Možná jste zaslechli, že velkým zaměstnaneckým průzkumům „odzvonilo“ a trendem je rychlé a časté dotazování pracovníků...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2023 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.