Psychodiagnostické testy a dotazníky

Jsme předním dodavatelem psychodiagnostických testů a dotazníků pro výběr a rozvoj zaměstnanců v ČR i v zahraničí. V online administračním systému může každý personalista, manažer či HR konzultant snadno a rychle vytvářet své online projekty, díky kterým získá přehled o jednotlivcích, týmech i celé společnosti.

Postkytujeme širokou škálu online psychodiagnostických a psychometrických testů a dotazníků zaměřených na osobnost, motivaci, týmové role, manažerský styl, zvládání zátěže či konkrétní pracovní kompetence. Nabízíme také kvalitní psychodiagnostické a psychometrické testy specifických schopností či znalostí.

Kompletní přehled našich psychodiagnostických testů a dotazníků najdete na stránce Psychodiagnostika.

Na kvalitu našich psychodiagnostických testů a dotazníků se můžete spolehnout

Naše psychodiagnostické testy a dotazníky jsou postaveny na unikátní metodologii. Celý proces vývoje probíhá v naší režii. Klademe velký důraz na kvalitu jednotlivých psychodiagnostických dotazníků a testů. Na přidanou hodnotu výstupních zpráv se můžete spolehnout. Veškeré naše psychodiagnostické testy a dotazníky byly vytvořeny týmem zkušených psychologů působících v oblasti HR poradenství, vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů a vycházejí jak z potřeb praxe, tak i psychometrických standardů. Testy i dotazníky splňují kritéria pro recenzi testů podle Evropské federace psychologických asociací a respektují stanovisko České asociace psychologů práce a organizace psychologieprace.cz.

Na naše nástroje se spoléhají největší společnosti v České republice i nadnárodní korporace

Podívejte se, kdo patří mezi naše klienty.

Ozvěte se nám a vyzkoušejte si psychodiagnostické metody, které chcete vyžít pro výběr těch nejlepších kandidátů a rozvoj stávajících zaměstnanců.

Potřebujete poradit?

Ivana Vasilis

+420 732 350 799

Blog

Co říkají data o loajalitě, motivaci a angažovanosti zaměstnanců

16. 11. 2022

„Mladé lidi je těžké namotivovat a udržet.“, „Loajalitu lidí podpoříte nejvíc zajímavou odměnou a benefity.“, „Po roce...

Implementace psychodiagnostických metod a zpětnovazebních nástrojů do HR systémů a aplikací

10. 11. 2022

Víte, že umíme implementovat naše online nástroje do HR systémů, aplikací, ATS systémů nebo třeba do chatbota? Přečtěte si o...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2022 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.