PRACOVNÍ CYKLUS NOVINKA mezi našimi psychodiagnostickými metodami. Zjistit více

Soutěž o exkluzivní antistresový balíček na HRko 2023

14. 09. 2023

Pokud se chystáte na HRko do Ostravy, rádi se s Vámi potkáme osobně 11. 10. na before párty nebo 12. 10. v roomu TCC online s názvem Založeno na datech, zaměřeno na lidi. Najdete nás v 1. patře, ve žluté zóně.

Připravili jsme pro Vás bohatý program a inspirativní hosty, kteří ve svých případovkách či rozhovorech představí reálné případy z HR praxe. Návštěvníci roomu TCC online se mohou těšit také na soutěž o výhru, kterou doopravdy chcete!

Exkluzivní antistresový balíček – výhra v soutěži na HRko 2023

Jak můžete vyhrát?

  1. Navštivte v průběhu dne náš room na HRku
  2. Naskenujte QR kód a odpovězte na soutěžní otázku

Tím se dostanete do slosování o exkluzivní antistresový balíček, zahrnující nejen pořádnou dávku pochutin a antistresových pomůcek, ale také individuální rozvojový balíček Antistresový restart, který obsahuje to nejlepší z našich nástrojů v kombinaci s konzultacemi kolegů z naší partnerské TCC!

Vyhlášení výherce – 15:30 room TCC online

Vyhlášení výherce se bude konat v 15:30 ve žluté zóně – 1. patro DK Poklad, room TCC online – Založeno na datech, zaměřeno na lidi.

Těšíme se na Vás!

Potřebujete poradit?

Adriena Turková

+420 778 758 778

Blog

Pracovní cyklus – novinka mezi našimi psychodiagnostickými metodami 

07. 09. 2023

Jak už možná víte (nejen z našich předchozích článků), vyvinutí nové psychodiagnostické metody není otázkou měsíce, ale...

Představujeme náš tým. Seznamte se s Pavlou!

18. 08. 2023

Pavla je jednou z nejnovějších kolegyň, která doplnila náš obchodní tým. Přečtěte si rozhovor níže a zjistíte mimo jiné i...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2023 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.