Nejefektivnější zpětná vazba bývá okamžitá

20. 06. 2018

Cartoon - zpětná vazba

Jak jste na tom se zpětnou vazbou ve Vaší společnosti? A jak Vy osobně? Váháte? Možná ji rádi dáváte a vyrovnaně přijímáte. A když Vás někdo pochválí – vůbec se nečervenáte. Z našich zkušeností však víme, že je pro mnoho lidí poskytování a přijímání zpětné vazby stresující a nepříjemné a že mají s poskytováním zpětné vazby často problémy i manažeři ačkoli bývají v této oblasti trénováni.

Nelze přehlédnout skutečnost, že zpětná vazba a její kvalita bývá pro zaměstnance velmi důležitá. Z výsledků průzkumů spokojenosti zaměstnanců často vyplývá, že zpětnou vazbu považují zaměstnanci za nedostatečnou a přejí si její zlepšení.

 

 

Perfeed – zpětná vazba jednoduše, tady a teď

Přinášíme Vám nový online nástroj na poskytování zpětné vazby – Perfeed, s jehož pomocí se zpětná vazba ve Vaší společnosti dostane do zcela jiného světla. Je jednoduchý, nenáročný na čas a hlavně, je využitelný okamžitě, odkudkoli a kdykoli.

Nejefektivnější zpětná vazba bývá okamžitá. A v našem případě je navíc také sledovatelná v čase a právě díky tomu se neztratí a nezapadne.

Seznamte se, to je Perfeed

 

Perfeed Vám umožní poskytovat či přijímat zpětnou vazbu velice jednoduše, tady a teď. Stačí mít připojení k internetu a během chvilky můžete kolegovi či podřízenému sdělit, že Vás opravdu nadchla jeho prezentace nebo naopak zaslat nadřízenému informaci, že porada byla příliš dlouhá a klíčové věci se vlastně nevyřešily.

A potřebujeme vůbec okamžitou zpětnou vazbu, když využíváme tradiční „třistašedesátku”?

Možná namítnete, že máte zpětnou vazbu ve Vaší společnosti vyřešenou, protože využíváte tradiční nástroj – 360° zpětnou vazbu.

Barbora Daňková, jednatelka TCC online k tomu říká: „Když uvážíme, že v rámci 360° zpětné vazby dostáváme v jednom čase zpětnou vazbu od velkého množství lidí, detailní a zacílenou na široké spektrum oblastí a témat, těžko najdeme jiný nástroj, který by nám byl schopen nabídnout něco podobného”.  

Zároveň však dodává: „Perfeed je ale specifický, umožní reagovat na každodenní situace ve společnosti mnohem rychleji a v čase, kdy to je aktuální. Je to něco, co na trhu chybělo a možná právě proto vznikla první myšlenka na vývoj tohoto produktu na jednom z našich pravidelných setkání s klienty.”

Určitě tedy nedoporučujeme zavrhnout klasickou komplexní 360° zpětnou vazbu. K jejímu typicky ročnímu vyhodnocení však doporučujeme přidat i průběžnou zpětnou vazbu, která dokáže reagovat na situace ve firmě okamžitě.

Zpětnou vazbu s Perfeedem získáte hned, v časové návaznosti na událost, schůzku, prezentaci, školení nebo třeba práci konkrétního zaměstnance na projektu. Co je z našeho pohledu také důležité, je možnost sledovat zpětnou vazbu v čase, možnost ji průběžně vyhodnocovat např. dle charakteru události, ke které se vztahuje nebo dle různých skupin osob.

Testovací verze na 30 dní zdarma

Dopřejte svým zaměstnancům komfort okamžité zpětné vazby, která se neztratí a nezapadne. Neváhejte, napište nám na info@tcconline.cz a vyzkoušejte Perfeed na 30 dní zdarma. Rádi Vám Perfeed osobně představíme.

 

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Blog

Jaké číslo z průzkumu spokojenosti si máme dát do KPI’s?

24. 06. 2024

Řešíte, jaká čísla z průzkumů spokojenosti, angažovanosti a loajality máte zahrnout do cílů či KPI’s manažerů? Jak...

ROZHOVOR – Šimon Pánek, Člověk v tísni: Můžete něco cítit jako manažer a lídr, ale od určité velikosti organizace už to nestačí a věci je potřeba objektivizovat

21. 06. 2024

V roce 2023 jsme realizovali Zaměstnanecký průzkum pro humanitární organizaci Člověk v tísni. Jaké byly výsledky, co...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.