PRACOVNÍ CYKLUS NOVINKA mezi našimi psychodiagnostickými metodami. Zjistit více

Interaktivní zobrazování výstupů Zaměstnaneckých průzkumů

05. 12. 2019

Ani na podzim naši vývojáři nezaháleli, a tak Vám můžeme představit další novinky v Zaměstnaneckých průzkumech. Tentokrát jsme se zaměřili na větší pohodlí při zobrazování výstupů jednotlivým uživatelům Zaměstnaneckých průzkumů.

Zaměstnanecký průzkum výstup –

V čem spočívá naše nejnovější vylepšení?

Pokud se zadavatel rozhodne, že využije naši novinku, můžeme nastavit prostředí Zaměstnaneckého průzkumu tak, aby se jednotlivým respondentům zobrazovaly výstupy interaktivně online (obdobně, jako je to možné při výstupech z 360° zpětné vazby a u Psychodiagnostiky).

Kdo tuto novinku nejvíce ocení?

Zobrazování výstupních zpráv v účastnickém rozhraní má asi největší význam pro větší společnosti, kde dostávají výstupní zprávy jednotliví manažeři za svá oddělení. Výsledek za jejich oddělení se jim automaticky zobrazí po ukončení sběru dat a odpadá tak nutnost předávat  jim ho jinou cestou.

Naše výstupy jsou nyní interaktivní

V rámci výstupní zprávy lze zapnout podrobné srovnání podřazených jednotek, tzn. že je možné kromě klasické srovnávací tabulky zobrazit také detailní výsledek konkrétního útvaru níže v organizační struktuře. Stačí kliknout na tlačítko a srovnání se interaktivně zobrazí.

 

 

Ukázka výstupní zprávy:

 

Zaměstnanecké průzkumy printscreen

Po kliknutí na tlačítko „SPOKOJENOST S NADŘÍZENÝM B0: MARKETING” se zobrazí detailní výsledek spokojenosti v oddělení marketingu s nadřízeným ve srovnání s celkovou spokojeností v této oblasti.

Zaměstanecké průzkumy

Kdy tuto možnost využít?

Obdobně jako u našich dalších oblíbených produktů 360° zpětné vazby a Psychodiagnostiky vždy doporučujeme zvážit všechna pro a proti, než se rozhodnete tento způsob zobrazení výsledků použít. Jako u všech takových výstupů je velice důležitá jejich správná interpretace a nelze vyloučit riziko zkratkovitých závěrů v případě, kdy se jimi zabývá laik.

„Klasické” předání výsledků ve formě prezentace pro jednotlivé manažery s případnou ústní nebo písemnou interpretací personalisty tedy určitě nezavrhujeme. 

Jsme připraveni být Vám partnerem na celé cestě Zaměstnaneckým průzkumem a všechny možnosti s Vámi rádi detailně probereme. Na základě našeho mnohaletého know how Vám pomůžeme nalézt ideální řešení právě pro Vaši společnost.

Zajímají Vás Zaměstnanecké průzkumy více? Ozvěte se nám na [email protected]. Ukážeme Vám, co dokáží a jaké jsou jejich hlavní přínosy.

 

Potřebujete poradit?

Adriena Turková

+420 778 758 778

Blog

Představujeme náš tým. Seznamte se s Radkou!

26. 09. 2023

Radka je další z kolegyň, která obohatila náš obchodní tým. Přečtěte si rozhovor níže a zjistíte mimo jiné i to, jaké...

Pracovní cyklus – novinka mezi našimi psychodiagnostickými metodami 

07. 09. 2023

Jak už možná víte (nejen z našich předchozích článků), vyvinutí nové psychodiagnostické metody není otázkou měsíce, ale...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2023 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.