Interaktivní zobrazování výstupů Zaměstnaneckých průzkumů

05. 12. 2019

Ani na podzim naši vývojáři nezaháleli, a tak Vám můžeme představit další novinky v Zaměstnaneckých průzkumech. Tentokrát jsme se zaměřili na větší pohodlí při zobrazování výstupů jednotlivým uživatelům Zaměstnaneckých průzkumů.

Zaměstnanecký průzkum výstup –

V čem spočívá naše nejnovější vylepšení?

Pokud se zadavatel rozhodne, že využije naši novinku, můžeme nastavit prostředí Zaměstnaneckého průzkumu tak, aby se jednotlivým respondentům zobrazovaly výstupy interaktivně online (obdobně, jako je to možné při výstupech z 360° zpětné vazby a u Psychodiagnostiky).

Kdo tuto novinku nejvíce ocení?

Zobrazování výstupních zpráv v účastnickém rozhraní má asi největší význam pro větší společnosti, kde dostávají výstupní zprávy jednotliví manažeři za svá oddělení. Výsledek za jejich oddělení se jim automaticky zobrazí po ukončení sběru dat a odpadá tak nutnost předávat  jim ho jinou cestou.

Naše výstupy jsou nyní interaktivní

V rámci výstupní zprávy lze zapnout podrobné srovnání podřazených jednotek, tzn. že je možné kromě klasické srovnávací tabulky zobrazit také detailní výsledek konkrétního útvaru níže v organizační struktuře. Stačí kliknout na tlačítko a srovnání se interaktivně zobrazí.

 

 

Ukázka výstupní zprávy:

 

Zaměstnanecké průzkumy printscreen

Po kliknutí na tlačítko „SPOKOJENOST S NADŘÍZENÝM B0: MARKETING” se zobrazí detailní výsledek spokojenosti v oddělení marketingu s nadřízeným ve srovnání s celkovou spokojeností v této oblasti.

Zaměstanecké průzkumy

Kdy tuto možnost využít?

Obdobně jako u našich dalších oblíbených produktů 360° zpětné vazby a Psychodiagnostiky vždy doporučujeme zvážit všechna pro a proti, než se rozhodnete tento způsob zobrazení výsledků použít. Jako u všech takových výstupů je velice důležitá jejich správná interpretace a nelze vyloučit riziko zkratkovitých závěrů v případě, kdy se jimi zabývá laik.

„Klasické” předání výsledků ve formě prezentace pro jednotlivé manažery s případnou ústní nebo písemnou interpretací personalisty tedy určitě nezavrhujeme. 

Jsme připraveni být Vám partnerem na celé cestě Zaměstnaneckým průzkumem a všechny možnosti s Vámi rádi detailně probereme. Na základě našeho mnohaletého know how Vám pomůžeme nalézt ideální řešení právě pro Vaši společnost.

Zajímají Vás Zaměstnanecké průzkumy více? Ozvěte se nám na [email protected]. Ukážeme Vám, co dokáží a jaké jsou jejich hlavní přínosy.

 

Potřebujete poradit?

Ivana Vasilis

+420 732 350 799

Blog

Zaměstnanecké průzkumy pomohou při dosahování strategických cílů

09. 03. 2023

Možná jste zaslechli, že velkým zaměstnaneckým průzkumům „odzvonilo“ a trendem je rychlé a časté dotazování pracovníků...

Opět podporujeme Jeden svět. Perfeed zajistí zpětnou vazbu v rámci diváckého hlasování o filmech a debatách

07. 02. 2023

Také v letošním roce podporujeme Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který se koná...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2023 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.