Staňte se mistrem online meetingů, pomůže Vám Perfeed 5v1

03. 06. 2020

Většina meetingů se v uplynulých měsících přesunula do online podoby a je zřejmé, že si řada setkání i akcí svou online formu ve velké míře zachová i do budoucna.

Online meeting

Ne každý manažer či organizátor online meetingů s nimi má ale zkušenosti. Mnohé z nás postavila korona doba před tuto výzvu vůbec poprvé. Málokdo měl v minulosti příležitost se v řízení a facilitování online meetingů rozvíjet a zdokonalovat.

Chcete zjistit, jak se Vám daří tyto online situace zvládat? Hledáte cesty, jak můžete efektivně zdokonalit své dovednosti v této oblasti? Přejete si, aby Vámi organizované online meetingy byly pro tým užitečnější a efektivnější? Vyzkoušejte Perfeed, nástroj pro okamžitou a kontinuální zpětnou vazbu.

Nyní „v akčním balení” 5v1.

 

Staňte se mistrem online meetingů

S Perfeedem 5v1 nyní získáte nástroj pro okamžitou a kontinuální zpětnou vazbu i rozvoj. Předpřipravili jsme pro Vás prostředí pro hodnocení 5 nejtypičtějších online meetingů či situací, kterými jsou:

  • webináře,
  • týmové meetingy,
  • stand-upy,
  • one-to-one setkání,
  • zpětná vazba.

A to vše již za 5 Kč denně!

V případě potřeby lze navíc předpřipravená kritéria hodnocení přizpůsobit Vašim potřebám nebo potřebám firmy či týmu.

 

Jak to funguje?

Do prostředí Perfeedu zadáte účastníky online meetingů a ihned po skončení schůzky je jedním kliknutím požádáte o zpětnou vazbu. Účastníci Vám mohou jednoduše, během okamžiku, zpětnou vazbu poskytnout a mohou připojit také osobní vzkaz. Snadno tak zjistíte, co se Vám podařilo, co méně, v čem máte prostor pro zlepšení nebo naopak na čem můžete dále stavět.

S Perfeedem máte nástroj pro zpětnou vazbu i rozvoj vždy po ruce.

Ve výstupech uvidíte hodnocení účastníků, vývoj v čase, Vaše nejpovedenější i méně povedené meetingy a díky vzkazům od hodnotitelů se můžete průběžně zdokonalovat.

Pokud navíc v dalších online setkáních něco změníte, okamžitě dostanete zpětnou vazbu a můžete si vyhodnotit dopad svých opatření. Neváhejte, vyzkoušejte Perfeed a staňte se mistrem online meetingů.

 

perfeed_screenshot

 Perfeed je skvělý také pro klasické meetingy a prezentace

Perfeed ale nemusíte používat pouze pro online situace, stejně dobře slouží i v případech, kdy se meetingy či prezentace konají i ve své klasické, prezenční podobě. Díky okamžité zpětné vazbě snadno zjistíte, jak se Vám povedla prezentace nebo třeba obchodní jednání, a jestli bylo Vaše vystoupení na meetingu pro ostatní užitečné a srozumitelné. Ihned víte, na čem můžete do budoucna pracovat.

Kontaktujte nás na [email protected]. Rádi Vám Perfeed představíme a ukážeme, jak užitečný je to pomocník, nejen ve zpětné vazbě, ale také v rozvoji.

Více informací na www.tcconline/perfeed.

Potřebujete poradit?

Ivana Vasilis

+420 732 350 799

Blog

Co říkají data o loajalitě, motivaci a angažovanosti zaměstnanců

16. 11. 2022

„Mladé lidi je těžké namotivovat a udržet.“, „Loajalitu lidí podpoříte nejvíc zajímavou odměnou a benefity.“, „Po roce...

Implementace psychodiagnostických metod a zpětnovazebních nástrojů do HR systémů a aplikací

10. 11. 2022

Víte, že umíme implementovat naše online nástroje do HR systémů, aplikací, ATS systémů nebo třeba do chatbota? Přečtěte si o...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2022 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.