PRACOVNÍ CYKLUS NOVINKA mezi našimi psychodiagnostickými metodami. Zjistit více

Staňte se mistrem online meetingů, pomůže Vám Perfeed 5v1

03. 06. 2020

Většina meetingů se v uplynulých měsících přesunula do online podoby a je zřejmé, že si řada setkání i akcí svou online formu ve velké míře zachová i do budoucna.

Online meeting

Ne každý manažer či organizátor online meetingů s nimi má ale zkušenosti. Mnohé z nás postavila korona doba před tuto výzvu vůbec poprvé. Málokdo měl v minulosti příležitost se v řízení a facilitování online meetingů rozvíjet a zdokonalovat.

Chcete zjistit, jak se Vám daří tyto online situace zvládat? Hledáte cesty, jak můžete efektivně zdokonalit své dovednosti v této oblasti? Přejete si, aby Vámi organizované online meetingy byly pro tým užitečnější a efektivnější? Vyzkoušejte Perfeed, nástroj pro okamžitou a kontinuální zpětnou vazbu.

Nyní „v akčním balení” 5v1.

 

Staňte se mistrem online meetingů

S Perfeedem 5v1 nyní získáte nástroj pro okamžitou a kontinuální zpětnou vazbu i rozvoj. Předpřipravili jsme pro Vás prostředí pro hodnocení 5 nejtypičtějších online meetingů či situací, kterými jsou:

  • webináře,
  • týmové meetingy,
  • stand-upy,
  • one-to-one setkání,
  • zpětná vazba.

A to vše již za 5 Kč denně!

V případě potřeby lze navíc předpřipravená kritéria hodnocení přizpůsobit Vašim potřebám nebo potřebám firmy či týmu.

 

Jak to funguje?

Do prostředí Perfeedu zadáte účastníky online meetingů a ihned po skončení schůzky je jedním kliknutím požádáte o zpětnou vazbu. Účastníci Vám mohou jednoduše, během okamžiku, zpětnou vazbu poskytnout a mohou připojit také osobní vzkaz. Snadno tak zjistíte, co se Vám podařilo, co méně, v čem máte prostor pro zlepšení nebo naopak na čem můžete dále stavět.

S Perfeedem máte nástroj pro zpětnou vazbu i rozvoj vždy po ruce.

Ve výstupech uvidíte hodnocení účastníků, vývoj v čase, Vaše nejpovedenější i méně povedené meetingy a díky vzkazům od hodnotitelů se můžete průběžně zdokonalovat.

Pokud navíc v dalších online setkáních něco změníte, okamžitě dostanete zpětnou vazbu a můžete si vyhodnotit dopad svých opatření. Neváhejte, vyzkoušejte Perfeed a staňte se mistrem online meetingů.

 

perfeed_screenshot

 Perfeed je skvělý také pro klasické meetingy a prezentace

Perfeed ale nemusíte používat pouze pro online situace, stejně dobře slouží i v případech, kdy se meetingy či prezentace konají i ve své klasické, prezenční podobě. Díky okamžité zpětné vazbě snadno zjistíte, jak se Vám povedla prezentace nebo třeba obchodní jednání, a jestli bylo Vaše vystoupení na meetingu pro ostatní užitečné a srozumitelné. Ihned víte, na čem můžete do budoucna pracovat.

Kontaktujte nás na info@tcconline.cz. Rádi Vám Perfeed představíme a ukážeme, jak užitečný je to pomocník, nejen ve zpětné vazbě, ale také v rozvoji.

Více informací na www.tcconline/perfeed.

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Blog

Angažovanost: měříme a měníme / Pozvánka na inspirativní snídani

14. 02. 2024

Zveme Vás na Inspirativní snídani, kterou pořádáme společně s partnerem BrandBakers Advisory na téma: Angažovanost: měříme...

3 důvody, proč využít Multifaktorový osobnostní profil ve verzi PREMIUM

13. 02. 2024

V loňském roce jsme představili prémiovou verzi našeho nejoblíbenějšího dotazníku – Multifaktorového osobnostního profilu. Ta...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.