Představujeme náš tým. Seznamte se s Marcelou!

13. 04. 2022

Marcela zastřešuje marketingovou komunikaci v TCC online a podílí se na společných marketingových aktivitách TCC group. Co ji k nám přivedlo a čemu se věnuje ve volném čase? Přečtěte si rozhovor níže. Příjemné čtení!

Marcela Suková, Marketing Manager TCC online

Proč jsi se rozhodla pro práci právě v TCC online? Co tě na práci u nás baví nejvíc?

S TCC online spolupracuji od roku 2017. V té době jsem zrovna ukončila práci na jednom projektu a mé nejmladší dítě se chystalo do školky. Ani jsem se vlastně nestihla moc porozhlédnout, do čeho bych se mohla pustit, když mi volala Bára Daňková s tím, že by v TCC online potřebovali pomoct s marketingem. S Bárou se známe už spoustu let, takže jsem o TCC online měla již určité povědomí. Dlouho jsem neváhala a rozhodla jsem se do toho pustit. 

Co mě baví nejvíc? Mám ráda koncepční a systematickou práci. Moc se mi líbí, když je komunikace konzistentní v celém svém rozsahu a k tomu se z dlouhodobého pohledu snažím v TCC online směřovat.  A nejvíc mě „baví”, když se to povede:). Na práci v TCC online je skvělá její rozmanitost a šíře záběru. Žádný den není stejný a „nikdy není hotovo”. 

V čem jsou podle tebe produkty TCC online jedinečné? 

Produkty TCC online jsou především užitečné pro lidi, a to ať už jde o personalistu, manažera nebo třeba samotného kandidáta či zaměstnance. Hodně to pro mě znamená, že mám možnost dělat marketing či reklamu pro produkty a služby, kterým věřím, za které se mohu i osobně postavit a které se nestydím doporučit své nejlepší kamarádce. Jinak ten užitek vnímám také ve vyladěném poměru kvalita vs. cena. Klient získává nástroje a další služby ve vysoké kvalitě, odpovídající normám a všem psychometrickým parametrům a požadavkům na kvalitu, a to vše za příznivou cenu, kterou si v podstatě může dovolit každá firma nebo třeba kouč.

Co ráda děláš ve volném čase?

Mám spoustu zájmů, ale vzhledem k tomu, že mám 3 děti, většinu volného času věnuji jim. Jinak hraju aktivně volejbal, s jedním ženským týmem jsme v nižší pražské soutěži a účastním se také Amatérské volejbalové ligy smíšených družstev. 

Další mou velkou vášní je geocaching. U něj je super, že se dá dobře skloubit s rodinnými aktivitami. Ačkoli je pravda, že děti sdílejí mé nadšení o něco méně. Momentálně se blížíme k 10 000 nalezených kešek. Aktuálně se orientujeme spíše na kvalitu (míst i provedení krabiček) než na kvantitu. Bylo ale i období, kdy jsme např. za jeden den našli 100 kešek. Na geocachingu mi přijde fajn právě to, že může mít nekonečně mnoho podob – adrenalin, výzvy nebo třeba pohodovou poznávací procházku s dětmi. 

Řekni nám něco, co o tobě málokdo ví

Jsem poměrně dost soutěživá, mám ráda adrenalin, závodění. Miluju např. jízdu na divoké vodě, ať už na raftech nebo na kanoích. V některém z příštích životů se tomuto sportu chci určitě věnovat víc:).

Moc lidí neví, že se už mnoho let účastním jako navigátor autoorientačních závodů, kde pravidelně obsazujeme přední místa.

A na závěr ještě jedna perlička. Kdysi jsem dělala závodně dráhovou cyklistiku a úplně omylem jsem se stala Přeborníkem hl. města Prahy ve sprintu v kategorii ženy – juniorky. Byly to mé první závody a konaly se těsně poté, co jsem začala jezdit. Zapomněli mi tenkrát vysvětlit taktiku, tak jsem šlápla do pedálů a sprintovala od začátku až do konce. Největší soupeřka vůbec nechápala, co dělám, a než se vzpamatovala, byla jsem v cíli:).

Co o Máce říkají kolegové?

Máca je první člověk, který mě přesvědčil, že marketing není jen o pocitech, kreativitě a intuici, ale že má svá pravidla a jde dělat opravdu profesionálně. A kromě toho je neuvěřitelný tahoun, dříč, perfekcionista a bojovník tam, kde je bojovat potřeba. A přitom je skromná a vlastně nenápadná. Za Mácu prostě mluví její práce a výsledky. Jsem neskutečně ráda, že ji máme v týmu a vůbec si neumím představit, co bychom bez ní dělali. V jejím případě rozhodně neplatí, že každý je nahraditelný.

Naše Máca je strašně pečlivá a vždy věci dotahuje. Nedokážu si představit kolektiv bez ní.

Máte ve svém okolí někoho, kdo dokáže vyprodukovat práci a výsledný produkt v takové kvalitě, že si říkáte, že prostě není možný, aby to dělal jeden člověk? Tak já mám, a je to Máca. Dokáže naprosto profesionálně, koncepčně a zároveň důsledně řídit a fakticky z velké části sama „dělat“ náš marketing. Jak k tomu zvládá i tři děti mi už hlava nebere vůbec. A pak si s vámi sedne do raftu a zkrotí i sakra divokou vodu. Takhle za mě vypadá supermanka, respekt.

Potřebujete poradit?

Ivana Vasilis

+420 732 350 799

Blog

Co říkají data o loajalitě, motivaci a angažovanosti zaměstnanců

16. 11. 2022

„Mladé lidi je těžké namotivovat a udržet.“, „Loajalitu lidí podpoříte nejvíc zajímavou odměnou a benefity.“, „Po roce...

Implementace psychodiagnostických metod a zpětnovazebních nástrojů do HR systémů a aplikací

10. 11. 2022

Víte, že umíme implementovat naše online nástroje do HR systémů, aplikací, ATS systémů nebo třeba do chatbota? Přečtěte si o...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2022 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.