PRACOVNÍ CYKLUS NOVINKA mezi našimi psychodiagnostickými metodami. Zjistit více

Představujeme náš tým. Seznamte se s Marcelou!

13. 04. 2022

Marcela zastřešuje marketingovou komunikaci v TCC online a podílí se na společných marketingových aktivitách TCC group. Co ji k nám přivedlo a čemu se věnuje ve volném čase? Přečtěte si rozhovor níže. Příjemné čtení!

Marcela Suková, Marketing Manager TCC online

Proč jsi se rozhodla pro práci právě v TCC online? Co tě na práci u nás baví nejvíc?

S TCC online spolupracuji od roku 2017. V té době jsem zrovna ukončila práci na jednom projektu a mé nejmladší dítě se chystalo do školky. Ani jsem se vlastně nestihla moc porozhlédnout, do čeho bych se mohla pustit, když mi volala Bára Daňková s tím, že by v TCC online potřebovali pomoct s marketingem. S Bárou se známe už spoustu let, takže jsem o TCC online měla již určité povědomí. Dlouho jsem neváhala a rozhodla jsem se do toho pustit. 

Co mě baví nejvíc? Mám ráda koncepční a systematickou práci. Moc se mi líbí, když je komunikace konzistentní v celém svém rozsahu a k tomu se z dlouhodobého pohledu snažím v TCC online směřovat.  A nejvíc mě „baví”, když se to povede:). Na práci v TCC online je skvělá její rozmanitost a šíře záběru. Žádný den není stejný a „nikdy není hotovo”. 

V čem jsou podle tebe produkty TCC online jedinečné? 

Produkty TCC online jsou především užitečné pro lidi, a to ať už jde o personalistu, manažera nebo třeba samotného kandidáta či zaměstnance. Hodně to pro mě znamená, že mám možnost dělat marketing či reklamu pro produkty a služby, kterým věřím, za které se mohu i osobně postavit a které se nestydím doporučit své nejlepší kamarádce. Jinak ten užitek vnímám také ve vyladěném poměru kvalita vs. cena. Klient získává nástroje a další služby ve vysoké kvalitě, odpovídající normám a všem psychometrickým parametrům a požadavkům na kvalitu, a to vše za příznivou cenu, kterou si v podstatě může dovolit každá firma nebo třeba kouč.

Co ráda děláš ve volném čase?

Mám spoustu zájmů, ale vzhledem k tomu, že mám 3 děti, většinu volného času věnuji jim. Jinak hraju aktivně volejbal, s jedním ženským týmem jsme v nižší pražské soutěži a účastním se také Amatérské volejbalové ligy smíšených družstev. 

Další mou velkou vášní je geocaching. U něj je super, že se dá dobře skloubit s rodinnými aktivitami. Ačkoli je pravda, že děti sdílejí mé nadšení o něco méně. Momentálně se blížíme k 10 000 nalezených kešek. Aktuálně se orientujeme spíše na kvalitu (míst i provedení krabiček) než na kvantitu. Bylo ale i období, kdy jsme např. za jeden den našli 100 kešek. Na geocachingu mi přijde fajn právě to, že může mít nekonečně mnoho podob – adrenalin, výzvy nebo třeba pohodovou poznávací procházku s dětmi. 

Řekni nám něco, co o tobě málokdo ví

Jsem poměrně dost soutěživá, mám ráda adrenalin, závodění. Miluju např. jízdu na divoké vodě, ať už na raftech nebo na kanoích. V některém z příštích životů se tomuto sportu chci určitě věnovat víc:).

Moc lidí neví, že se už mnoho let účastním jako navigátor autoorientačních závodů, kde pravidelně obsazujeme přední místa.

A na závěr ještě jedna perlička. Kdysi jsem dělala závodně dráhovou cyklistiku a úplně omylem jsem se stala Přeborníkem hl. města Prahy ve sprintu v kategorii ženy – juniorky. Byly to mé první závody a konaly se těsně poté, co jsem začala jezdit. Zapomněli mi tenkrát vysvětlit taktiku, tak jsem šlápla do pedálů a sprintovala od začátku až do konce. Největší soupeřka vůbec nechápala, co dělám, a než se vzpamatovala, byla jsem v cíli:).

Co o Máce říkají kolegové?

Máca je první člověk, který mě přesvědčil, že marketing není jen o pocitech, kreativitě a intuici, ale že má svá pravidla a jde dělat opravdu profesionálně. A kromě toho je neuvěřitelný tahoun, dříč, perfekcionista a bojovník tam, kde je bojovat potřeba. A přitom je skromná a vlastně nenápadná. Za Mácu prostě mluví její práce a výsledky. Jsem neskutečně ráda, že ji máme v týmu a vůbec si neumím představit, co bychom bez ní dělali. V jejím případě rozhodně neplatí, že každý je nahraditelný.

Naše Máca je strašně pečlivá a vždy věci dotahuje. Nedokážu si představit kolektiv bez ní.

Máte ve svém okolí někoho, kdo dokáže vyprodukovat práci a výsledný produkt v takové kvalitě, že si říkáte, že prostě není možný, aby to dělal jeden člověk? Tak já mám, a je to Máca. Dokáže naprosto profesionálně, koncepčně a zároveň důsledně řídit a fakticky z velké části sama „dělat“ náš marketing. Jak k tomu zvládá i tři děti mi už hlava nebere vůbec. A pak si s vámi sedne do raftu a zkrotí i sakra divokou vodu. Takhle za mě vypadá supermanka, respekt.

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Blog

Angažovanost: měříme a měníme / Pozvánka na inspirativní snídani

14. 02. 2024

Zveme Vás na Inspirativní snídani, kterou pořádáme společně s partnerem BrandBakers Advisory na téma: Angažovanost: měříme...

3 důvody, proč využít Multifaktorový osobnostní profil ve verzi PREMIUM

13. 02. 2024

V loňském roce jsme představili prémiovou verzi našeho nejoblíbenějšího dotazníku – Multifaktorového osobnostního profilu. Ta...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.