Chystáme se na HRko #3

31. 08. 2019

Již nyní se usilovně připravujeme na blížící se podzimní akce. Nově letos vyrážíme na HRko #3, které se koná 17. 10. 2019 v OstravěJsme jedním z partnerů HR párty & festivalu, takže pokud se na HRko #3 také chystáte, určitě se tam potkáme. Najdete nás v partnerské zóně, kde Vám rádi představíme naše inovativní nástroje pro práci s lidskými zdroji.

Široká škála psychodiagnostických dotazníků a testů, online nástroj pro 360° zpětnou vazbu, Job Matching, Zaměstnanecké průzkumy a Perfeed jsou nástroje, které jsme vyvinuli a dlouhodobě rozvíjíme s cílem usnadnit a zefektivnit práci s lidskými zdroji nejen personalistům a manažerům, ale také konzultačním či poradenským společnostem.

 

Hodnocení přednášek a workshopů prostřednictvím Perfeedu

Perfeed je moderním online nástrojem pro okamžitou a průběžnou zpětnou vazbu. Je také velmi dobře využitelný i mimo oblast individuální zpětné vazby např. pro hodnocení či hlasování na konferencích nebo eventech, a tak se samozřejmě nabízí jeho praktické uplatnění na HRku #3.

Ve spolupráci s organizátory zajišťujeme zpětnou vazbu účastníků na přednášky a workshopy prostřednictvím Perfeedu. Všichni účastníci tak budou moci poskytnout cenný feedback. Navíc si vyzkouší, jak jednoduše tento online nástroj pro poskytování zpětné vazby, funguje.

 

Náš tým na Festivalu HR

Na HR párty & festival se za tým TCC online vypraví Marta Fabiánová a Ivana Mušetić. Marta s Ivanou budou připraveny zodpovědět Vaše dotazy, rády Vám představí nástroje TCC online a věříme, že přinesou také novou inspiraci pro Vaši práci s lidskými zdroji.     

fabianova

Marta Fabiánová, Senior Consultant TCC online

fabianova@tcconline.cz    

Marta absolvovala studium sociologie na FSS MU v Brně. S TCC spolupracuje od roku 2005 a postupně převzala roli manažerky týmu konzultantů. Realizovala projekty v oblasti náboru a rozvoje pracovníků. Má dlouhodobé zkušenosti z vývoje a realizací AC-DC, koučování, 360° zpětné vazby, průzkumů spokojenosti zaměstnanců a kariérovým poradenstvím. Nyní působí na pozici Senior Consultant v TCC online, kde zastřešuje řízení projektů pro klienty a partnery TCC online.

 

Ivana

Ivana Mušetić, Key Account Manager TCC online

musetic@tcconline.cz

Ivana je absolventkou Ekonomické fakulty Jihočeské Univerzity, obor Podniková ekonomika a management. Již více než 10 let se pohybuje v oblasti obchodu a marketingu. Zaměřuje se na akvizici, retenci a řízení vztahů s klienty. Neustále hledá cesty, jak přinést do vzájemné spolupráce přidanou hodnotu a snaží se, aby její vztahy s klienty byly založené na profesionálním, partnerském a přátelském přístupu.

 

 

Zajímá Vás Perfeed nebo další nástroje TCC online, ale na HRko #3 se nechystáte?

Více informací získáte na www.tcconline.cz nebo nás kontaktujte na info@tcconline.cz, rádi s Vámi probereme konkrétní potřeby Vaší společnosti.

Více informací o Perfeedu na https://www.tcconline.cz/perfeed/ nebo v tomto krátkém videu.

 

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Blog

Jaké číslo z průzkumu spokojenosti si máme dát do KPI’s?

24. 06. 2024

Řešíte, jaká čísla z průzkumů spokojenosti, angažovanosti a loajality máte zahrnout do cílů či KPI’s manažerů? Jak...

ROZHOVOR – Šimon Pánek, Člověk v tísni: Můžete něco cítit jako manažer a lídr, ale od určité velikosti organizace už to nestačí a věci je potřeba objektivizovat

21. 06. 2024

V roce 2023 jsme realizovali Zaměstnanecký průzkum pro humanitární organizaci Člověk v tísni. Jaké byly výsledky, co...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.