Inspirativní setkání s Terezou Kostkovou je za námi

Ohlédněte se společně s námi za Inspirativním setkáním TCC group, které se konalo 5. června v příjemných prostorách Vnitroblocku na Praze 7.

Podívejte se na krátké video ze setkání.

Na fotografie se můžete podívat také zde.

S Terezou Kostkovou jsme si povídali nejen o divadle, filmu a moderování, ale došlo také na povídání o odvaze vystoupit ze škatulky, opustit „krabičku” a vydat se svobodněji svým vlastním směrem, vstříc neznámému, ale s vědomím odpovědnosti.

Diskutovali jsme mj. o tom, že není hraní jako „hraní” a o rozdílech mezi tím, když si někdo na něco/někoho hraje a když herec někoho hraje. A také o tom, jak to vypadá a co je potřeba pro to, aby se hrálo pravdivě.

Na závěr Inspirativního setkání vylosovala Tereza Kostková ze všech účastníků výherce 2 lístků do Divadla v Rytířské na představení dle vlastního výběru.

Příjemným dopolednem nás provedl moderátor, psycholog a lektor TCC Tomáš Morávek.

Děkujeme všem, kdo se zúčastnili a těšíme se na viděnou na některé z našich příštích akcí.

Kontaktujte nás

Chtěli byste si otestovat naše produkty? Nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám.

Not readable? Change text. captcha txt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít