Implementace psychodiagnostických metod a zpětnovazebních nástrojů do HR systémů a aplikací

10. 11. 2022

Víte, že umíme implementovat naše online nástroje do HR systémů, aplikací, ATS systémů nebo třeba do chatbota? Přečtěte si o tom článek Marty Fabiánové, který nedávno vyšel v příloze magazínu HR forum – IT technologie a služby pro HR.

Trendem je integrace. Nikdo nechce spravovat dvacet aplikací a systémů, ale těžko lze vyvinout dokonalý systém, který umí všechno. I tomu nejlepšímu ATS může něco chybět. To „něco“ může být třeba možnost zadat kandidátům na jedno kliknutí online psychologické testy a dotazníky, díky kterým lze mnohem lépe vyhodnotit, nakolik se skutečně hodí na konkrétní pozici či do firemní kultury. Stejně tak může být užitečné spojení skvělého technologického řešení se skvělým obsahem při komunikaci se stávajícími zaměstnanci. V současné době je velmi oblíbená zejména implementace zpětnovazebních nástrojů, jako je 360° zpětná vazba nebo zaměstnanecké průzkumy.

Ještě nedávno bylo například tradičně složité získávání zpětné vazby od pracovníků ve výrobních firmách, protože řada z nich nemá přístup k počítači ani nemá pracovní e-mail. Díky integraci do šikovných řešení typu JOBka je ale realizace zaměstnaneckých průzkumů hračka i ve výrobě. Stejně tak lze realizovat oblíbenou 360° zpětnou vazbu pro pracovníky ze skladu nebo výroby, vše mají v jedné „apce“.

V TCC online se už vžil pojem „integrační partneři“, protože právě propojení s dalšími nástroji či platformami vnímáme jako jasný trend. S našimi nástroji se umíme integrovat do ATS systémů, náborových platforem, které propojují zájemce o zaměstnání a potenciální zaměstnavatele, nebo třeba do chatbota. Z dlouholetého know-how v oblasti psychodiagnostiky či zpětnovazebních metod a uživatelsky přívětivého řešení pak těží jak respondenti, tak manažeři, personalisté, koučové i konzultační, personální agentury a dodavatelé HR systémů.

Autor: Marta Fabiánová, Managing Director TCC online

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Blog

Soutěž o 1 kg gumových medvídků

29. 04. 2024

Máme pro Vás super zprávu! Můžete opět vyhrát skvělou cenu, tentokrát 1 kg gumových medvídků! Naši vývojáři nezahálejí, a...

Marta Fabiánová pro Profi HR: Jak nás (ne)motivují leadeři

11. 04. 2024

V dubnovém Profi HR vyšel článek Marty Fabiánové, výkonné ředitelky TCC online o leaderech a motivaci. Článek nyní...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.