TOP 3 nejčtenější články roku 2021

04. 01. 2022

Je za námi další rok a ani tentokrát nechybělo spoustu událostí, novinek a článků, nejen na našem blogu. Které zprávy Vás zaujaly nejvíce? Podívejte se s námi na nejčtenější články roku 2021.

Tajemství spolehlivé psychodiagnostiky

Trendy v současné psychodiagnostice, online recruitment a důležitost „matchingu“ na více úrovních, to byla hlavní témata společného rozhovoru Báry Daňkové a Marty Fabiánové pro Profi HR.

Celý článek čtěte zde.

Představujeme náš tým. Seznamte se s Honzou!

V průběhu roku jsme Vám postupně začali představovat členy našeho týmu a umožnili Vám tak nahlédnout pod pokličku naší firmy i do soukromých životů našich kolegů. Série rozhovorů se u našich čtenářů setkala s úspěchem a nejvíce Vás zaujal Honza, náš Senior Software Developer!

Rozhovor si můžete přečíst zde.

10 let TCC online

V roce 2021 jsme také oslavili 10 let od založení naší společnosti. Při té příležitosti jsme vytvořili infografiku, která shrnuje nejvýznamnější okamžiky v životě TCC online.

Infografika je zde.

Potřebujete poradit?

Ivana Vasilis

+420 732 350 799

Blog

Co říkají data o loajalitě, motivaci a angažovanosti zaměstnanců

16. 11. 2022

„Mladé lidi je těžké namotivovat a udržet.“, „Loajalitu lidí podpoříte nejvíc zajímavou odměnou a benefity.“, „Po roce...

Implementace psychodiagnostických metod a zpětnovazebních nástrojů do HR systémů a aplikací

10. 11. 2022

Víte, že umíme implementovat naše online nástroje do HR systémů, aplikací, ATS systémů nebo třeba do chatbota? Přečtěte si o...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2022 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.