TOP 3 nejčtenější články roku 2021

04. 01. 2022

Je za námi další rok a ani tentokrát nechybělo spoustu událostí, novinek a článků, nejen na našem blogu. Které zprávy Vás zaujaly nejvíce? Podívejte se s námi na nejčtenější články roku 2021.

Tajemství spolehlivé psychodiagnostiky

Trendy v současné psychodiagnostice, online recruitment a důležitost „matchingu“ na více úrovních, to byla hlavní témata společného rozhovoru Báry Daňkové a Marty Fabiánové pro Profi HR.

Celý článek čtěte zde.

Představujeme náš tým. Seznamte se s Honzou!

V průběhu roku jsme Vám postupně začali představovat členy našeho týmu a umožnili Vám tak nahlédnout pod pokličku naší firmy i do soukromých životů našich kolegů. Série rozhovorů se u našich čtenářů setkala s úspěchem a nejvíce Vás zaujal Honza, náš Senior Software Developer!

Rozhovor si můžete přečíst zde.

10 let TCC online

V roce 2021 jsme také oslavili 10 let od založení naší společnosti. Při té příležitosti jsme vytvořili infografiku, která shrnuje nejvýznamnější okamžiky v životě TCC online.

Infografika je zde.

Potřebujete poradit?

Ivana Vasilis

+420 732 350 799

Blog

Zaměstnanecké průzkumy pomohou při dosahování strategických cílů

09. 03. 2023

Možná jste zaslechli, že velkým zaměstnaneckým průzkumům „odzvonilo“ a trendem je rychlé a časté dotazování pracovníků...

Opět podporujeme Jeden svět. Perfeed zajistí zpětnou vazbu v rámci diváckého hlasování o filmech a debatách

07. 02. 2023

Také v letošním roce podporujeme Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který se koná...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2023 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.