PRACOVNÍ CYKLUS NOVINKA mezi našimi psychodiagnostickými metodami. Zjistit více

TOP 3 nejčtenější články roku 2021

04. 01. 2022

Je za námi další rok a ani tentokrát nechybělo spoustu událostí, novinek a článků, nejen na našem blogu. Které zprávy Vás zaujaly nejvíce? Podívejte se s námi na nejčtenější články roku 2021.

Tajemství spolehlivé psychodiagnostiky

Trendy v současné psychodiagnostice, online recruitment a důležitost „matchingu“ na více úrovních, to byla hlavní témata společného rozhovoru Báry Daňkové a Marty Fabiánové pro Profi HR.

Celý článek čtěte zde.

Představujeme náš tým. Seznamte se s Honzou!

V průběhu roku jsme Vám postupně začali představovat členy našeho týmu a umožnili Vám tak nahlédnout pod pokličku naší firmy i do soukromých životů našich kolegů. Série rozhovorů se u našich čtenářů setkala s úspěchem a nejvíce Vás zaujal Honza, náš Senior Software Developer!

Rozhovor si můžete přečíst zde.

10 let TCC online

V roce 2021 jsme také oslavili 10 let od založení naší společnosti. Při té příležitosti jsme vytvořili infografiku, která shrnuje nejvýznamnější okamžiky v životě TCC online.

Infografika je zde.

Potřebujete poradit?

Adriena Turková

+420 778 758 778

Blog

Představujeme náš tým. Seznamte se s Radkou!

26. 09. 2023

Radka je další z kolegyň, která obohatila náš obchodní tým. Přečtěte si rozhovor níže a zjistíte mimo jiné i to, jaké...

Pracovní cyklus – novinka mezi našimi psychodiagnostickými metodami 

07. 09. 2023

Jak už možná víte (nejen z našich předchozích článků), vyvinutí nové psychodiagnostické metody není otázkou měsíce, ale...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2023 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.