Představujeme náš tým. Seznamte se s Adrienou!

21. 03. 2022

Adriena se k nám připojila během léta minulého roku a společně s Ivanou se stará o Vás, naše klienty. Co ji přivedlo k práci právě v TCC online a čemu se ráda věnuje ve volném čase? Přečtěte si rozhovor níže a zjistíte mimo jiné i to, čemu se Adri věnovala závodně a co o ní říkají kolegové. Příjemné čtení!

Adriena Turková_ portrét

Proč jsi se rozhodla pro práci právě v TCC online? Co tě na práci u nás baví nejvíc?

Než jsem do TCC online nastoupila, měla jsem nabídku ještě z jedné firmy, ale nakonec jsem se rozhodla pro práci tady, primárně kvůli propojení projektového řízení s psychologií. Projektový management studuji a chtěla bych se v něm nadále rozvíjet a o psychologii jsem se vždy zajímala, protože ji  vnímám jako důležitý aspekt v rámci interakcí s lidmi a práci na sobě. Tedy propojení těchto oblastí, které právě TCC online nabízí, mi bylo velmi sympatické. Na práci mě pak nejvíce baví komunikace s klienty a příprava projektů na míru. 

V čem jsou podle tebe produkty TCC online jedinečné? 

Jedinečné jsou určitě v tom, že jsou na našem trhu unikátní; jsou komplexní a dokážou odhalit celou škálu předpokladů člověka, prakticky vše, co naše klienty při náboru lidí zajímá. Umí pomoci nejen v efektivním poskytování informací v rámci průzkumů zaměstnanců, ale také například v rozvoji jedinců. Velké plus je za mě i to, že jejich vývoj máme od začátku do konce „pod palcem” my, v rámci firmy. 

Co ráda děláš ve volném čase?

Nejraději trávím čas s lidmi, ať už je to rodina, nebo kamarádi. Také moc ráda cestuji a fotím. Ještě pár let zpátky jsem pak velkou část volného času trávila tancem. Začala jsem jako malá a postupně jsem přecházela k různým druhům tance, od latiny po street dance. Tancovala jsem i závodně, a chvíli jsem dokonce vedla vlastní taneční skupinu. Poté ale přišla maturita a po ní stěhování do Prahy, kde jsem se ještě nějakou chvíli věnovala tanci, ale už to časově moc nešlo skloubit, hlavně s vysokou školou. Do budoucna bych se ale určitě k tanci, jako k zálibě, chtěla vrátit. 

Řekni nám něco, co o tobě málokdo ví

Už přes dva roky jsem vegetarián a díky pestré nabídce surovin jsem si velmi oblíbila vaření. Ráda experimentuji a zkouším/vymýšlím nové recepty.

A co také moc lidí neví, je to, že jsem několik let zpátky byla au pair ve Španělsku. Strávila jsem tam dva měsíce. Rodinu, u které jsem tam byla, beru jako svoji druhou rodinu. Byla jsem zvyklá je navštěvovat každý rok až do covidu. Díky tomu jsem se tam naučila i trochu katalánsky, jen takové ty základní fráze.

Co o Adri říkají kolegové?

Adri je naše nejnovější posila a svým čerstvým pohledem dokáže vnímat věci, které už my ostatní nevidíme. Je přemýšlivá, zodpovědná a rychle se učí. A i když může coby introvert působit nenápadně, je dost odvážná a nenechá se jen tak rozhodit. Pamatuju si, jak prakticky hned po nástupu s námi absolvovala teambuilding na divoké vodě a zvládla to s úsměvem.

Na Adri mám ráda její spolehlivost a zodpovědnost. Je s ní neskutečně milá spolupráce, vždy s hladkým průběhem. Ačkoliv to zní jako klišé, vždy se rychle a ráda učí novým věcem. Je pro ni důležité, aby klient byl spokojený a aby naše nástroje měly pro klienta přidanou hodnotu.

Adri je přátelská, pozitivně naladěná a otevřená novým věcem. Často do práce vnáší unikátní pohled a její proaktivita je super!

Potřebujete poradit?

Ivana Vasilis

+420 732 350 799

Blog

Co říkají data o loajalitě, motivaci a angažovanosti zaměstnanců

16. 11. 2022

„Mladé lidi je těžké namotivovat a udržet.“, „Loajalitu lidí podpoříte nejvíc zajímavou odměnou a benefity.“, „Po roce...

Implementace psychodiagnostických metod a zpětnovazebních nástrojů do HR systémů a aplikací

10. 11. 2022

Víte, že umíme implementovat naše online nástroje do HR systémů, aplikací, ATS systémů nebo třeba do chatbota? Přečtěte si o...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2022 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.