Představujeme náš tým. Seznamte se s Adrienou!

21. 03. 2022

Adriena se k nám připojila během léta minulého roku a společně s Ivanou se stará o Vás, naše klienty. Co ji přivedlo k práci právě v TCC online a čemu se ráda věnuje ve volném čase? Přečtěte si rozhovor níže a zjistíte mimo jiné i to, čemu se Adri věnovala závodně a co o ní říkají kolegové. Příjemné čtení!

Adriena Turková_ portrét

Proč jsi se rozhodla pro práci právě v TCC online? Co tě na práci u nás baví nejvíc?

Než jsem do TCC online nastoupila, měla jsem nabídku ještě z jedné firmy, ale nakonec jsem se rozhodla pro práci tady, primárně kvůli propojení projektového řízení s psychologií. Projektový management studuji a chtěla bych se v něm nadále rozvíjet a o psychologii jsem se vždy zajímala, protože ji  vnímám jako důležitý aspekt v rámci interakcí s lidmi a práci na sobě. Tedy propojení těchto oblastí, které právě TCC online nabízí, mi bylo velmi sympatické. Na práci mě pak nejvíce baví komunikace s klienty a příprava projektů na míru. 

V čem jsou podle tebe produkty TCC online jedinečné? 

Jedinečné jsou určitě v tom, že jsou na našem trhu unikátní; jsou komplexní a dokážou odhalit celou škálu předpokladů člověka, prakticky vše, co naše klienty při náboru lidí zajímá. Umí pomoci nejen v efektivním poskytování informací v rámci průzkumů zaměstnanců, ale také například v rozvoji jedinců. Velké plus je za mě i to, že jejich vývoj máme od začátku do konce „pod palcem” my, v rámci firmy. 

Co ráda děláš ve volném čase?

Nejraději trávím čas s lidmi, ať už je to rodina, nebo kamarádi. Také moc ráda cestuji a fotím. Ještě pár let zpátky jsem pak velkou část volného času trávila tancem. Začala jsem jako malá a postupně jsem přecházela k různým druhům tance, od latiny po street dance. Tancovala jsem i závodně, a chvíli jsem dokonce vedla vlastní taneční skupinu. Poté ale přišla maturita a po ní stěhování do Prahy, kde jsem se ještě nějakou chvíli věnovala tanci, ale už to časově moc nešlo skloubit, hlavně s vysokou školou. Do budoucna bych se ale určitě k tanci, jako k zálibě, chtěla vrátit. 

Řekni nám něco, co o tobě málokdo ví

Už přes dva roky jsem vegetarián a díky pestré nabídce surovin jsem si velmi oblíbila vaření. Ráda experimentuji a zkouším/vymýšlím nové recepty.

A co také moc lidí neví, je to, že jsem několik let zpátky byla au pair ve Španělsku. Strávila jsem tam dva měsíce. Rodinu, u které jsem tam byla, beru jako svoji druhou rodinu. Byla jsem zvyklá je navštěvovat každý rok až do covidu. Díky tomu jsem se tam naučila i trochu katalánsky, jen takové ty základní fráze.

Co o Adri říkají kolegové?

Adri je naše nejnovější posila a svým čerstvým pohledem dokáže vnímat věci, které už my ostatní nevidíme. Je přemýšlivá, zodpovědná a rychle se učí. A i když může coby introvert působit nenápadně, je dost odvážná a nenechá se jen tak rozhodit. Pamatuju si, jak prakticky hned po nástupu s námi absolvovala teambuilding na divoké vodě a zvládla to s úsměvem.

Na Adri mám ráda její spolehlivost a zodpovědnost. Je s ní neskutečně milá spolupráce, vždy s hladkým průběhem. Ačkoliv to zní jako klišé, vždy se rychle a ráda učí novým věcem. Je pro ni důležité, aby klient byl spokojený a aby naše nástroje měly pro klienta přidanou hodnotu.

Adri je přátelská, pozitivně naladěná a otevřená novým věcem. Často do práce vnáší unikátní pohled a její proaktivita je super!

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Blog

Soutěž o 1 kg gumových medvídků

29. 04. 2024

Máme pro Vás super zprávu! Můžete opět vyhrát skvělou cenu, tentokrát 1 kg gumových medvídků! Naši vývojáři nezahálejí, a...

Marta Fabiánová pro Profi HR: Jak nás (ne)motivují leadeři

11. 04. 2024

V dubnovém Profi HR vyšel článek Marty Fabiánové, výkonné ředitelky TCC online o leaderech a motivaci. Článek nyní...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.