Perfeed opět na velké akci, tentokrát na HRku v Ostravě

04. 10. 2019

Na podzim se uskuteční několik významných HR eventů, na kterých nebudeme chybět. Potkat nás můžete např. na HR párty & Festivalu, který se koná již 17. 10. 2019 v Ostravě.  Infopult TCC online naleznete v rámci Festivalu HR řešení. Marta Fabiánová a Ivana Mušetić zde budou připraveny zodpovědět všechny Vaše dotazy, týkající se našich nástrojů pro efektivní práci s lidskými zdroji.

Hodnocení na HRku

Pokud se HRka také zúčastníte, pak se zde letos „potkáte” rovněž s naším online nástrojem pro okamžitou a kontinuální zpětnou vazbu. Prostřednictvím Perfeedu budou moci všichni účastníci hodnotit jednotlivé případovky a workshopy.

 

Hodnocení? Prostřednictvím Perfeedu – jednoduše!

Účastníci budou mít k dispozcici program HR párty a Festivalu, kde bude u každé případovky či workshopu uvedený jedinečný QR kód. Po jeho načtení pomocí čtečky QR kódů v mobilním telefonu či tabletu bude možné případovku nebo workshop ohodnotit. A tak se organizátoři dozvědí např. to, jak účastníky případovka/workshop bavily, zda zaujalo téma nebo jak byly případovky/workshopy pro účastníky přínosné. Bude také možné organizátorům zaslat jiný vzkaz, týkající se konkrétního programu nebo třeba HRka obecně. 

 

Uvidíme se na HRku?

Pokud ano, určitě využijte možnosti vyjádřit svůj názor a zašlete svá hodnocení. Poskytnete organizátorům cennou zpětnou vazbu a vyzkoušíte si, jak jednoduše Perfeed funguje. Podrobnosti o HR párty a Festivalu zjistíte na webu akce, kde si také ještě stále můžete zakoupit vstupenky. Více informací o naší účasti v Ostravě také zde. Tešíme se na Vás na HRku!

 

Zajímá Vás jak by bylo možné Perfeed využít pro zkvalitnění zpětné vazby ve Vaší společnosti? Neváhejte a ozvěte se nám na [email protected]. Rádi Vám ukážeme, co všechno Perfeed dokáže.

 

Potřebujete poradit?

Ivana Vasilis

+420 732 350 799

Blog

Co říkají data o loajalitě, motivaci a angažovanosti zaměstnanců

16. 11. 2022

„Mladé lidi je těžké namotivovat a udržet.“, „Loajalitu lidí podpoříte nejvíc zajímavou odměnou a benefity.“, „Po roce...

Implementace psychodiagnostických metod a zpětnovazebních nástrojů do HR systémů a aplikací

10. 11. 2022

Víte, že umíme implementovat naše online nástroje do HR systémů, aplikací, ATS systémů nebo třeba do chatbota? Přečtěte si o...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2022 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.