Opět podporujeme Mezinárodní filmový festival Jeden svět

04. 02. 2020

I v letošním roce jsme se stali partnerem Mezinárodního filmového festivalu Jeden svět, který se koná od 5. do 14. března 2020 v Praze.

Jeden svět – printscreen na tabletu

S pomocí Perfeedu, našeho online nástroje pro zpětnou vazbu, technicky zajišťujeme divácké hlasování o filmech a debatách. Účastníci festivalu tak budou moci jednoduše, ihned po shlédnutí, ohodnotit film, který navštívili, případně ohodnotit debatu, které se zúčastnili. 

 

Hlasování pomocí Perfeedu je jednoduché

Stačí načíst QR kód umístěný v příslušných kinech, ohodnotit film či debatu a odeslat svůj hlas ihned pohodlně přes vlastní mobilní telefon, nebo je možné využít tablety u výstupu z jednotlivých kin. 

S pomocí Perfeedu budete moci hlasovat v těchto pražských kinech/festivalových místech: Atlas, Bio Oko, DOX Auditorium, Evald, Kino 35, Lucerna, Městská knihovna, Ponrepo, Světozor.

Těší nás, že můžeme zajištěním online podoby hlasování opět podpořit tento jedinečný projekt.

Vysychající řeky, vyprahlá pole, prázdné studny. Klimatická změna se začíná dotýkat i našeho okolí. Projevy environmentální krize v kontextu místní krajiny a role člověka v ní bude řešit i letošní 22. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který se koná od 5. do 14. března v Praze a poté v dalších 35 městech po celé České republice. I letos se kromě filmů můžete těšit na pofilmové debaty, workshopy, virtuální realitu, relaxované projekce nebo koncerty. Zdroj: www.jedensvet.cz.

Perfeed, flexibilní nástroj pro poskytování zpětné vazby

Perfeed je moderní online nástroj pro poskytování a sledování okamžité a průběžné zpětné vazby. Je pomocníkem nejen pro personalisty a manažery, ale je skvěle využitelný také v prostředí festivalů, eventů či konferencí. Možnosti využití Perfeedu jsou široké. Dopřejte si i Vy, zpětnou vazbu jednoduše, tady a teď.

Použití Perfeedu je jednoduché. Stačí připojení na Internet a můžete mít okamžitě zpětnou vazbu, která je sledovatelná v čase. Více o Perfeedu si přečtete zde nebo si pusťte krátké video

Neváhejte, ozvěte se nám na info@tcconline.cz a vyzkoušejte Perfeed na 30 dní zdarma

 

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Blog

Jaké číslo z průzkumu spokojenosti si máme dát do KPI’s?

24. 06. 2024

Řešíte, jaká čísla z průzkumů spokojenosti, angažovanosti a loajality máte zahrnout do cílů či KPI’s manažerů? Jak...

ROZHOVOR – Šimon Pánek, Člověk v tísni: Můžete něco cítit jako manažer a lídr, ale od určité velikosti organizace už to nestačí a věci je potřeba objektivizovat

21. 06. 2024

V roce 2023 jsme realizovali Zaměstnanecký průzkum pro humanitární organizaci Člověk v tísni. Jaké byly výsledky, co...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.