Kam směřuje Perfeed – nástroj pro okamžitou zpětnou vazbu?

29. 07. 2019

Zpětná vazba jednoduše, tady a teď, to je Perfeed. Tento moderní nástroj pro okamžitou a průběžnou zpětnou vazbu je neustále pod drobnohledem produktových a IT vývojářů TCC online, kteří ho vylepšují a vyvíjejí nové funkčnosti. Nejen o tom, co se chystá, ale také o tom, jak lze Perfeed efektivně využít, jsme si povídali s marketingovou manažerkou TCC online, Marcelou Sukovou.

 

Slyšeli jsme, že čím víc člověk Perfeed používá, tím víc jím bývá pohlcen. Čím to je?

Kouzlo Perfeedu spočívá v možnosti získat konkrétní zpětnou vazbu opravdu během okamžiku. Stačí mobilní telefon a připojení k Internetu. Vše se navíc odehrává v moderním, uživatelsky přívětivém a intuitivním prostředí.

Perfeed umožňuje také jednoduše sledovat vývoj zpětných vazeb v čase. Pokud člověk na základě zpětné vazby učiní nějaké změny, může snadno sledovat, zda tyto změny přinášejí efekty. 

Kdy lze tento nástroj pro zpětnou vazbu nejlépe využít?

Klasicky to je např. situace, kdy člověk vede meeting nebo realizuje prezentaci či školení. S Perfeedem může od účastníků získat bezprostředně poté hodnocení včetně konkrétních komentářů. Dalším typickým případem je možnost obchodníka získat jednoduše zpětnou vazbu od klienta po ukončení obchodního jednání. 

Perfeed lze také dobře využít tam, kde týmy pracují na dálku a nemají příležitost osobně se potkávat nebo třeba pokud chce HR oddělení zjistit, jaké efekty přineslo realizované školení a nastavit dle výsledků další rozvojový program.

Je možné v rámci Perfeedu sledovat skupinové zpětné vazby?

Ano, systém umožňuje sledovat zpětné vazby celých týmů nebo určitých skupin zaměstnanců v rámci tzv. hodnocení po skupinách. Užití Perfeedu je opravdu velmi široké.

Co dalšího Perfeed nabízí?

Obvyklou funkčností v nastavení profilů u všech online produktů dnešní doby je avatar. I my jdeme s trendy, a tak si uživatel v nastavení profilu může nahrát svou fotografii či jiný obrázek. Profilový obrázek poté uvidí všichni, komu daná osoba poskytne zpětnou vazbu i ti, od kterých si zpětnou vazbu vyžádá, samozřejmě, pokud zpětná vazba není anonymní. 

Další skvělou funkčností Perfeedu je také tzv. Rating point a funkčnost Statistiky.

Rating point? Co si pod tím máme konkrétně představit?

Rating point je funkčnost, která umožňuje jednostranně ohodnotit akci (např. konferenci či přednášku), které se účastní hodně lidí. Ne vždy je možné získat kontakty na všechny účastníky a nemůžeme tak zaslat žádosti o zpětnou vazbu přímo na e-mail. I v tomto případě však můžeme zpětnou vazbu získat prostřednictvím funkce Rating point. Hodnotitelé se přihlásí přes společný přihlašovací odkaz nebo QR kód, případně mohou poskytnout zpětnou vazbu přímo z tabletu či telefonu organizátora akce.

Na tomto principu jsme Perfeed využili např. v rámci filmového festivalu, kde jeho prostřednictvím hlasovalo o filmech a besedách téměř 15 000 diváků. Skutečnost, že Perfeed uspěl i v tomto prostředí nás pochopitelně hodně potěšila. 

Jaká je tedy aktuálně největší „vychytávka” v Perfeedu?

Hodně zajímavá je již zmiňovaná funkce Statistiky, která umožní sledovat parametry v rámci jednotlivých projektů. Např. kolik zpětných vazeb jste obdrželi a jaká je bodová hodnota. Perfeed Vám rovněž umožní sdílet výsledky s ostatními kolegy či nadřízenými. A manažeři jistě ocení snadné generování týmových výstupů.

Poodhalíte, na čem aktuálně pracujete a na co se tedy můžeme těšit v blízké budoucnosti?

Naším cílem je, aby byl Perfeed pro své uživatele co nejpřínosnější a hlavně, aby jeho používání bylo maximálně jednoduché. Momentálně pracujeme na možnosti propojit Perfeed s kalendářem v Outlooku nebo Gmailu, což umožní ještě pohodlněji požádat o zpětnou vazbu osoby, se kterými měl uživatel např. schůzku.

 

Děkuji za rozhovor.

 

– red –

 

Více informací o Perfeedu na: https://www.tcconline.cz/perfeed/

Potřebujete poradit?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Blog

Marta Fabiánová pro Profi HR: Jak nás (ne)motivují leadeři

11. 04. 2024

V dubnovém Profi HR vyšel článek Marty Fabiánové, výkonné ředitelky TCC online o leaderech a motivaci. Článek nyní...

Přes 10 tisíc diváků filmového festivalu Jeden svět hlasovalo s pomocí našeho nástroje pro okamžitou zpětnou vazbu

10. 04. 2024

Také v letošním roce jsme s pomocí Perfeedu podpořili divácké hlasování na filmovém festivalu Jeden svět. Diváci...

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.