U nás si vybere každý

Co umíme

Efektivnější HR
Naše nástroje jsou postaveny na unikátní metodologii a celý proces vývoje probíhá v naší režii. Dokážeme tak flexibilně vytvořit řešení přínosné pro každého klienta.
Dostupné kvalitní nástroje
Jste personalista, manažer či poradce v HR? Kvalitní online nástroje jsou zde pro každého HR profesionála.
O 91 % vyšší zisky
Využijte také Vy jedinečnou metodu Success Factor Index, díky které vybíráte pracovníky přesně podle potřeb Vaší organizace. Spojením psychologie a statistiky dokážeme identifikovat kandidáty nejpodobnější Vašim nejúspěšnějším zaměstnancům.
Rychlý a intuitivní systém
Vytvořili jsme pro Vás velmi intuitivní a uživatelsky přátelské online prostředí, ve kterém si sami můžete vytvářet projekty Psychodiagnostiky, 360° zpětné vazby, Zaměstnanecké průzkumy a další HR projekty.
Spokojení zákazníci
Vždy se snažíme vycházet ze specifických potřeb zákazníků. Rádi pro Vás připravíme řešení na míru přesně podle Vašich přání, potřeb a finančních možností.
Zálohovaná a bezpečná data
O bezpečnost Vašich dat se nemusíte bát. Zajišťujeme ji pro Vás v datacentru s certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD, s garancí dostupnosti 99,99 %.

S námi budete v dobré společnosti

Co je u nás nového?

Hledáme posilu na pozici Marketing Specialist! Jsi to ty?

31. 5. 2024

Do otevřeného, dynamického a přátelského týmu TCC online hledáme posilu pro online marketing. Zajímají tě sociální sítě? Máš již zkušenost s PPC kampaněmi a analytickými nástroji? Jsi kreativní, máš nápady a baví tě objevovat nové cesty komunikace? Pak by tenhle job mohl být zajímavý právě pro tebe. Kdo jsme my? Jsme nadšený tým vývojářů z […]

Otevřená firemní kultura přispívá k efektivní zpětné vazbě ve firmách, ale samo o sobě to nestačí

27. 5. 2024

Poslechněte si podcast Michala Kankrlíka, obchodního ředitele společnosti IVITERA s Martou Fabiánovou, výkonnou ředitelkou TCC online. V podcastu se mj. dozvíte proč je užitečné využívat diagnostiku TCC online při náboru a rozvoji lidí, jak ve firmách realizovat úspěšně zpětnou vazbu nebo třeba jestli dovětek „online“ může v budoucnu nahradit dovětek „ai“. Pusťte si celý podcast! Hlavní témata a […]

Soutěž o 1 kg gumových medvídků

29. 4. 2024

Máme pro Vás super zprávu! Můžete opět vyhrát skvělou cenu, tentokrát 1 kg gumových medvídků! Naši vývojáři nezahálejí, a tak hledáme respondenty pro pilot nového dotazníku, tentokrát se jedná o Manažerský styl. Nemáte zatím zkušenosti s vedením lidí? Nevadí, zkuste si představit, jak byste vedli třeba menší tým, který Vám byl nově přidělen. Vyplňte náš […]

TCC online v číslech

24
podporovaných jazyků
543
firemních klientů
376534
respondentů
52338226
zodpovězených otázek

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2024 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.