PRACOVNÍ CYKLUS NOVINKA mezi našimi psychodiagnostickými metodami. Zjistit více

U nás si vybere každý

Co umíme

Efektivnější HR
Naše nástroje jsou postaveny na unikátní metodologii a celý proces vývoje probíhá v naší režii. Dokážeme tak flexibilně vytvořit řešení přínosné pro každého klienta.
Dostupné kvalitní nástroje
Jste personalista, manažer či poradce v HR? Kvalitní online nástroje jsou zde pro každého HR profesionála.
O 91 % vyšší zisky
Využijte také Vy jedinečnou metodu Success Factor Index, díky které vybíráte pracovníky přesně podle potřeb Vaší organizace. Spojením psychologie a statistiky dokážeme identifikovat kandidáty nejpodobnější Vašim nejúspěšnějším zaměstnancům.
Rychlý a intuitivní systém
Vytvořili jsme pro Vás velmi intuitivní a uživatelsky přátelské online prostředí, ve kterém si sami můžete vytvářet projekty Psychodiagnostiky, 360° zpětné vazby, Zaměstnanecké průzkumy a další HR projekty.
Spokojení zákazníci
Vždy se snažíme vycházet ze specifických potřeb zákazníků. Rádi pro Vás připravíme řešení na míru přesně podle Vašich přání, potřeb a finančních možností.
Zálohovaná a bezpečná data
O bezpečnost Vašich dat se nemusíte bát. Zajišťujeme ji pro Vás v datacentru s certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD, s garancí dostupnosti 99,99 %.

S námi budete v dobré společnosti

Co je u nás nového?

Představujeme náš tým. Seznamte se s Radkou!

26. 9. 2023

Radka je další z kolegyň, která obohatila náš obchodní tým. Přečtěte si rozhovor níže a zjistíte mimo jiné i to, jaké zimní sporty miluje a co o ní říkají kolegové. Příjemné čtení! Proč jsi se rozhodla pro práci právě v TCC online? Co tě na práci u nás baví nejvíc? Než jsem odešla na mateřskou […]

Pracovní cyklus – novinka mezi našimi psychodiagnostickými metodami 

7. 9. 2023

Jak už možná víte (nejen z našich předchozích článků), vyvinutí nové psychodiagnostické metody není otázkou měsíce, ale zpravidla minimálně jednoho roku. Těšíme se proto z našeho nejnovějšího přírůstku mezi již stabilní psychodiagnostické metody – z dotazníku Pracovní cyklus. Na pojem „pracovní cyklus“ jste už možná narazili u metody Multifaktorový pracovní profil. Součástí tohoto dotazníku byly […]

Představujeme náš tým. Seznamte se s Pavlou!

18. 8. 2023

Pavla je jednou z nejnovějších kolegyň, která doplnila náš obchodní tým. Přečtěte si rozhovor níže a zjistíte mimo jiné i to, kterým sportům se ráda věnuje ve volném čase a co o ní říkají kolegové. Příjemné čtení! Proč jsi se rozhodla pro práci právě v TCC online? Co tě na práci u nás baví nejvíc? […]

TCC online v číslech

20
podporovaných jazyků
514
firemních klientů
328451
respondentů
45051754
zodpovězených otázek

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2023 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.