PRACOVNÍ CYKLUS NOVINKA mezi našimi psychodiagnostickými metodami. Zjistit více

U nás si vybere každý

Co umíme

Efektivnější HR
Naše nástroje jsou postaveny na unikátní metodologii a celý proces vývoje probíhá v naší režii. Dokážeme tak flexibilně vytvořit řešení přínosné pro každého klienta.
Dostupné kvalitní nástroje
Jste personalista, manažer či poradce v HR? Kvalitní online nástroje jsou zde pro každého HR profesionála.
O 91 % vyšší zisky
Využijte také Vy jedinečnou metodu Success Factor Index, díky které vybíráte pracovníky přesně podle potřeb Vaší organizace. Spojením psychologie a statistiky dokážeme identifikovat kandidáty nejpodobnější Vašim nejúspěšnějším zaměstnancům.
Rychlý a intuitivní systém
Vytvořili jsme pro Vás velmi intuitivní a uživatelsky přátelské online prostředí, ve kterém si sami můžete vytvářet projekty Psychodiagnostiky, 360° zpětné vazby, Zaměstnanecké průzkumy a další HR projekty.
Spokojení zákazníci
Vždy se snažíme vycházet ze specifických potřeb zákazníků. Rádi pro Vás připravíme řešení na míru přesně podle Vašich přání, potřeb a finančních možností.
Zálohovaná a bezpečná data
O bezpečnost Vašich dat se nemusíte bát. Zajišťujeme ji pro Vás v datacentru s certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD, s garancí dostupnosti 99,99 %.

S námi budete v dobré společnosti

Co je u nás nového?

Psychodiagnostika a nástroje pro zpětnou vazbu jako součást HR systémů, ATS i AI

9. 11. 2023

Využíváte ve firmě HR systém či aplikaci? Dopřejte si maximální komfort a implementujte do nich psychodiagnostické metody a zpětnovazební nástroje. Jste dodavatelem komplexních HR řešení? Nabídněte managementu a personalistům ještě „něco“ navíc. Nástroje pro zpětnou vazbu i psychodiagnostické metody mohou být součástí HR systémů, ATS aplikací, a umíme je propojit také s umělou inteligencí. Trendem […]

Monika Nováková pro abravito.cz: Co říkají data o „ajťácích“?

4. 10. 2023

O „ajťácích“ mnohdy koluje množství stereotypů, u kterých může být leckdy náročné určit, zda na nich skutečně něco je, nebo jsou daleko od pravdy. Monika Nováková (HR Science Senior TCC online) analyzovala data, která máme k dispozici z Psychodiagnostiky, konkrétně z Multifaktorového osobnostního profilu a napsala o tom článek, který nedávno vyšel na abravito.cz. Článek […]

Představujeme náš tým. Seznamte se s Radkou!

26. 9. 2023

Radka je další z kolegyň, která obohatila náš obchodní tým. Přečtěte si rozhovor níže a zjistíte mimo jiné i to, jaké zimní sporty miluje a co o ní říkají kolegové. Příjemné čtení! Proč jsi se rozhodla pro práci právě v TCC online? Co tě na práci u nás baví nejvíc? Než jsem odešla na mateřskou […]

TCC online v číslech

20
podporovaných jazyků
514
firemních klientů
328451
respondentů
45051754
zodpovězených otázek

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2023 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.