NOVINKA MULTIFAKTOROVÝ OSOBNOSTNÍ PROFIL NYNÍ TAKÉ VE VERZI PREMIUM. Zjistit více

U nás si vybere každý

Co umíme

Efektivnější HR
Naše nástroje jsou postaveny na unikátní metodologii a celý proces vývoje probíhá v naší režii. Dokážeme tak flexibilně vytvořit řešení přínosné pro každého klienta.
Dostupné kvalitní nástroje
Jste personalista, manažer či poradce v HR? Kvalitní online nástroje jsou zde pro každého HR profesionála.
O 91 % vyšší zisky
Využijte také Vy jedinečnou metodu Success Factor Index, díky které vybíráte pracovníky přesně podle potřeb Vaší organizace. Spojením psychologie a statistiky dokážeme identifikovat kandidáty nejpodobnější Vašim nejúspěšnějším zaměstnancům.
Rychlý a intuitivní systém
Vytvořili jsme pro Vás velmi intuitivní a uživatelsky přátelské online prostředí, ve kterém si sami můžete vytvářet projekty Psychodiagnostiky, 360° zpětné vazby, Zaměstnanecké průzkumy a další HR projekty.
Spokojení zákazníci
Vždy se snažíme vycházet ze specifických potřeb zákazníků. Rádi pro Vás připravíme řešení na míru přesně podle Vašich přání, potřeb a finančních možností.
Zálohovaná a bezpečná data
O bezpečnost Vašich dat se nemusíte bát. Zajišťujeme ji pro Vás v datacentru s certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD, s garancí dostupnosti 99,99 %.

S námi budete v dobré společnosti

Co je u nás nového?

Barbora Daňková pro Profi HR: Jarní evoluce v TCC online – Multifaktorový osobnostní profil PREMIUM

10. 5. 2023

Přinášíme Vám článek Barbory Daňkové, který vyšel v dubnovém čísle Profi HR. Příjemné čtení! V TCC online máme rádi evoluci, a tak se snažíme nejen vyvíjet nové metody, ale hlavně vylepšovat ty stávající. V letošním roce jsme připravili velký upgrade našeho nejvyužívanějšího dotazníku, kterým je Multifaktorový osobnostní profil. Tento dotazník jen v Česku vyplnilo již více než 40 […]

Využíváte náš dotazník Kariérový kompas? Podívejte se na změny, které přináší update 2023

2. 5. 2023

Dotazník Kariérový kompas mapuje specifický typ motivace, a to pracovní motivaci. Umožňuje tak zjistit, jaké faktory nás v zaměstnání výrazně více motivují a které pro nás naopak nemusí být příliš zajímavé a vlastně je ani příliš nepotřebujeme. Výstupy dotazníku tak mohou vypovídat nejen o našich potřebách, ale třeba i o profesním směřování. Součástí výstupní zprávy jsou […]

Vylepšený Multifaktorový osobnostní profil – Jaké jsou největší změny a co přináší nová verze PREMIUM?

5. 4. 2023

V letošním roce jsme připravili velký upgrade našeho nejvyužívanějšího dotazníku, kterým je Multifaktorový osobnostní profil. Kromě vylepšení základní verze jsme vyvinuli také verzi PREMIUM. Podívejte se, v čem spočívá upgrade a co přináší rozšířená verze. Změny v grafice výstupní zprávy Obě verze Mutifaktorového osobnostního profilu mají nový, vzdušnější grafický design, který přispěje k ještě snadnější a intuitivnější interpretaci výstupní […]

TCC online v číslech

20
podporovaných jazyků
514
firemních klientů
328451
respondentů
45051754
zodpovězených otázek

Došli jste až sem? Tak už máte jen 2 možnosti: VYZKOUŠET KONTAKTOVAT NÁS

© 2023 Všechna práva vyhrazena. TCC online s.r.o.